Дайджест тижня, 24 червня

Добрий день, шановні читачі.

Почнемо черговий Дайджест новин і подій минулого тижня. Минулого четверга Кабмін офіційно затвердив Положення про Державний реєстр баз персональних даних; згідно документом, до 1 липня цього списку повинні бути зареєстровані всі подібні бази, однією з яких, за великим рахунком, є навіть список користувачів DOU.

Ще одна новина, що має, щоправда, непряме відношення до нашої країни, - звістка про заморожування коштів на рахунку виробників фальшивих антивірусів , які працювали саме з території України. В якості позитивного доповнення можна згадати про поглинанні компанією ActiveState сервісу Phenona , створеного 15 - річним уродженцем України, що мешкають зараз в Сіетлі.

У Росії відомий інвестор в інтернет-проекти і творець Mail.Ru Group Юрій Мільнер заявив про те, що не вірить в цікаві вітчизняні стартапи і воліє сконцентруватися на вкладанні грошей в американські команди.

Тим часом економіку суміжної Білорусі лихоманить після девальвації національної валюти, а місцеві ІТ-компанії знову перейшли на видачу зарплат співробітникам у доларах США.

Новини

Практика

Теорія

Все підряд

На цьому наш сьогоднішній Дайджест підходить до свого логічного завершення. Сподіваюся, ті, хто дочитав до кінця, не пошкодували про це. Наостанок, як звичайно, рекомендую не забувати про наш Календарі подій і частіше користуватися чарівним букмарклет для відправки посилань в наступні дайджести. Вдалою тижня, гарної погоди і ненудних вихідних! До зустрічі в наступну п'ятницю.

У підготовці випуску брали участь: Сергій Волошин , Руслан Шевченко , Сергій Маляров .

Дайджест виходить за підтримки «Майкрософт Україна».

Опубліковано: 24/06/11 @ 07:03
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Дрібний фріланс як ще один спосіб заробити початковий капітал
Ап рейтингу блогів Яндекса
Чергові проблеми з безпекою WordPress.Org
Красива посилання на редагування записи в WordPress
Формат записи в WordPress 3.2