Ефективне просування сайтів в Яндексі. Михайло Райцин, Олексій Кураков. Електронна книга.

Еффектівное просування сайтів в ЯндексеУ той Тоді як більшість оптимізаторів вже давно працюють з біржею вічних посилань GoGetLinks (GGL, ГГЛ) мені знадобилося в ній зареєструватися тільки сьогодні. Що порадувало, аппрув сайт пройшов протягом години, і протягом години після аппрува почали надходити перші заявки.
Тепер безпосередньо про електронній книзі "Ефективне просування сайтів в Яндексі".
Книга написана Михайлом Райцина (член ради директорів Корпорації РБС, засновник сервісу статейного просування Miralinks.ru ) та Олексієм Куракова (керівник і засновник біржі вічних посилань GoGetLinks ).

У книзі розглядаються ефективні прийоми просування сайту в топ Яндекса, які посилання можуть допомогти або перешкодити просуванню сайту в топ пошукової системи. Штучний інтелект яндекса і робота акцепторів. Як поведінкові чинники впливають на позицію сайту в топі. На прикладах показано, як виправлення помилок у юзабіліті дало ефект при просуванні сайту.
У книзі зібрана корисна та актуальна інформація з просування сайтів в пошуковій системі Яндекс. Безкоштовно завантажити книгу можна відразу після реєстрації.


Опубліковано: 24/06/11 @ 09:49
Розділ Різне

Рекомендуємо:

HR і роботодавець: де ж місце зустрічі? - За мотивами радянських фільмів і лірики
Дайджест тижня, 24 червня
Дрібний фріланс як ще один спосіб заробити початковий капітал
Ап рейтингу блогів Яндекса
Чергові проблеми з безпекою WordPress.Org