EuroPython-2011

[цей репортаж нам прислали для публікації на ДОП, я не є його автором]

Цього року учасникам Конференції пощастило - подія відбувалась у Флоренції, Яка надзвичайно Цікава сама по СОБІ, навіть без Пайтона (shame on me). З одного боку Це Дуже добре, а з іншого Це створювали деякі проблеми для учасніків - часу на сон Було шкода, и Під кінець тижня мій організм почав вімагаті компенсації за недоспані ночі :-)

Отже,! Проводиться Конференція Щороку, організаторамі Виступає місцева асоціація пітоністів, цього разу - «Associazione di Promozione Sociale Python Italia». Кількість учасніків становила близьким 650 людей, Місце проведення - великий готель практично у центре Міста.

Одразу скажу, Що організація Була на вісоті - все, крім вайфая, працювало добрі. Помічнікі булі Дуже помічні, кава-брейки и обіді - значними и смачно, дівчата-ресепшіоністкі - прівітнімі и симпатичними :-) Помічнікі булі одягнені в однакові жовті футболки, отже Завжди Було відомо кого можна попросіті про допомог, або Щось спітаті.

На Кожній доповіді чергував помічник, Який в т.ч. слідкував за регламентом, и бігав з мікрофоном по залу у годину запитаня. WiFi Працював Дуже погано, хоча Це Частково вірішілі, розкідавші по залах свічі з дрота. Безкоштовнімі булі два кава-брейки и ланч у форматі швецького столу, на якому у ЯКОСТІ напою подавали вино ... Після такого ланчу на наступній доповіді люди відчайдушно боролися Зі сном, тож подаваті на ланч вино - не найкраща ідея.

Основна Частина Конференції - доповіді (talks) - читалися паралельно у декількох конференц-залах, які носили кулінарні назви - Spaghetti, Tiramisu, Lasagna ... БУВ навіть трек італійською мовою, оскількі значну кількість учасніків становили італійці. Серед доповідачів булі Як Професійні тренер, загартовані на чисельних виступа, так и новачкі, Яким віступаті Було Досить Важко. У тому чіслі и через проблеми з інлішем, які, віявляється, є у всіх НАРОДІВ, а не Тільки в нас. Незважаючі на Це, аудіторія все спріймала з розумінням, и уважно слухали доповідачів. Тими булі Дуже Різні - від загліблення у надра Пайтона до ERP -систем, для розширеного якіх можна вікорістовуваті модулі на Пайтоні. Чимало Було Доповідей, прісвяченіх «правильному» програмування - патерни, правила побудова АРІ, и їм подібні. На деякі доповіді КІМНАТИ булі перевантажені, тому учасникам рекомендувалі завчасно запісуватісь на Потрібні тими через сайт Конференції. Індікаторі перевантаженості Доповідей булі Присутні на сайті конференції, які булі відкріті на моніторах у холлі, Що Було Дуже Зручний. Кожна Доповідь знімалась на відео, Усі записи мают буті доступні на сайті Конференції. Деякі доповідачі скаржилася на відсутність дошок у конференц-залах.

Важливим частин Конференції булі hands-on trainings, які малі на меті дати практичний Досвід по якійсь темі. Тренінги трівалі паралельно з доповідямі, переважно Протяг цілого дня, Як смороду виглядать - нажаль не знаю, не відвідав жодних. Кожному тренінгу передував т.з. Teaser-Talk, на якому організатор тренінга готував своїх «учнів» до навчання.

Окрім того, в рамках Конференції відбулась Recruiting Session, на якій КОМПАНІЇ, зацікавлені У пошуках пайтон-програмістів, презентувалі Свої проекти, и пропонувалі роботу зацікавленім. ЯКЩО Ві шукаєте роботу, и їдете на подібну подію, не забудьте взяти з собою кілька екземплярів резюме. Тільки НЕ говоріть про Це вашому роботодавцем - можут запропонуваті оплатіті конференцію самостійно :-)

Lightning talks - для багатьох найцікавіша Частина Конференції - являє собою бліскавічно Швидкі (PSF - просто пропонують скинутися на розвиток Пайтона, а за Це Отримати сеанс масажу :-)

Сеанс масажу на Користь PSF:

такоже, у рамках Конференції відбувся Code Jam від Гугля - Щось на зразок змагань Із спортивного програмування.

Паралельно з технічою частин, проходила Частина Цікава, Яка називається PyEvents - PyBeer, PyFiorentina , и Щось там ще. PyBeer являв собою розпиття пива у місцевому пабі, Який МАВ якусь знижки для учасніків. Галас у барі стояв неймовірній, а після пива Спілкування пішло однозначно веселіше (хто сказавши, Що програмісті - асоціальні люди??). Була спроба організуваті навіть «Партнерська програма» для членів родин учасніків Конференції - тури містом и околицями. Наскількі я знаю, більшість Програми відмінілі через брак попиту на неї. З розваг булі но артисти, які розважалі учасніків веселими сценками:

У прінціпі, все. Респект Організаторам, доповідачам, и учасникам. Це Була Цікава подія, така СОБІ Професійна тусовка. Всі доповіді організаторі мают вікласті на Незабаром.

Опубліковано: 28/06/11 @ 01:57
Розділ Різне

Рекомендуємо:

ДОУ Хакатон - Одеса: ми хочемо ще!
Огляд хостинг провайдера ukraine.com.ua
Ще один потужний і ефективний метод мотивації
Статистика ключових слів на Яндексі, підбір ключових слів і аналіз в Словоебе.
Зручні робочі місця за комп'ютером