Нова соціальна мережа Google Plus

З моменту вступу Ларрі Пейджа на посаду CEO компанії Google (замість Еріка Шмідта - який, втім, залишається почесним радником корпорації) бродили численні чутки про те, що Google бере курс на завоювання соціальних мереж. Головним конкурентом на цьому полі, звичайно, виступає Facebook.

Не секрет, що Facebook і Google друг-друга не люблять. Facebook не дає пошукачеві дані по своїх кнопкам (Share, Like). Але це не все. Зовсім недавно всі були приголомшені гучним визнанням Марка Цукерберга про те, що його компанія намагалася очорнити репутацію Google (йдеться про невдалий замовний чорному піарі ).

Google, у свою чергу, запустила кнопку +1, якій прогнозують значне «перетягування» трафіку і конкуренцію з Like; а тепер ми можемо спостерігати ще одну спробу розгортання популярної соціальної мережі - це Google Plus , яка поки перебуває в стадії закритого тестування (інвайт висилають за запрошеннями). Коли нова соц. мережа стане повністю відкритою - поки невідомо.

Спробуємо пригадати попередні спроби: Google Wave здався багатьом занадто «замудренним» і мав проблеми з уразливістю. При бажанні можна було зносити цілі розмовні гілки або наповнювати їх ботами. Google Buzz мав проблеми з конфіденційність. Orkut, створений колишнім співробітником Google, має регіональну популярність (особливо в Бразилії), але з Facebook явно не витримує конкуренції.

Заявлені особливості Google Plus:

(Між іншим, Google відмовляється від використання Skype - в браузери Сhrome буде вбудована їх власна технологія. Тут у наявності конкуренція з Microsoft, що викупила популярний сервіс телефонії.)

Більш детальна презентація Google +.

P.S. Будемо чекати розвитку подій. Я вже написав з проханням про інвалідами, раджу зробити те ж усім зацікавленим.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 30/06/11 @ 07:52
Розділ Безпека Пошуковики

Рекомендуємо:

Оновлення WordPress 3.1.4 і 3.2 RC3
Нотатки по роботі з вимогами з претензією на методичку. Частина 1-а
Нотатки по роботі з вимогами з претензією на методичку. Частина 2-я
Фільм про те, як створювався Facebook
Підвищення конверсії інтернет-магазину - збільшення продажів чи робота над помилками? Частина 1.