Експеримент з WebEffector. Звіт № 2

WebEffectorПривіт усім! C моменту написання першого звіту про посилальному зібранні WebEffector пройшов цілий місяць, а це означає, що потрібно публікувати свої результати. Відразу скажу, що в сьогоднішньому пості я не буду викладати скріншоти, так як, в общем-то, нема чого показувати. У всіх моїх проектів, які додані в WebEffector мета - просунутися в пошуковій системі Яндекс. Так от, в Google позиції ростуть, а Яндекс вже другий місяць стоїть на місці. Висновок звідси один - одним WebEffector'ом в Яндексі не піднімешся. Відповідно, потрібно підключати статті, або ж вічні посилання. Зараз у мене немає бажання робити цього. Зате я придумав дещо більш цікаве, про що я й розповім нижче.

В рамках марафону «30000 за 60 днів» я створив російськомовний проект під український трафік. Просуваю я цей проект тільки під Google. Вже через два місяці я домігся непоганих результатів. Я подумав, що якщо підключити WebEffector до цього проекту, то можна буде добре підняти позиції, ну і відповідно, трафік. Я видалив з усіх проектів, які зараз в ВебЕффекторе запити, які навіть в ТОП-30 не ввійшли, щоб отримати бюджет на новий проект. Далі, я висмикнув KeyCollector'ом всі запити з статистику LiveInternet мого нового проекту. Відфільтрував їх так, щоб у ВебЕффектор додавати лише ті, у яких частотність («!») вище 5. Після цього, додаю запити в Еффектор. Паралельно буду підключати вічні посилання до інших проектів. Подивимося, що вийде через місяць.

Зараз я вже можу дещо припускати, але про це поговоримо рівно через місяць. А поки що, чекаємо результатів. Думаю, з Гуглом ми впораємося швидше.

Читайте також:

Опубліковано: 03/07/11 @ 07:48
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Головні події липня
Статистика ключевых слов на яндексе, подбор ключевых слов и анализ в Словоёбе.
Hacker Space Kiev - далі буде
Світло і радість аутсорсингу
Дайджест тижня, 1 липня