Звіти по +1 в Google Webmaster Tools і Google Analytics

Google запускає метрику по кнопці +1. По-перше, це звіти по +1 в Google Webmaster Tools , які покажуть ефект від трафіку, що приходить на ваші сторінки.

Сенс кнопки +1 та проекту Google + в тому, щоб зробити більш легким онлайн-спілкування з тими людьми, якими ви довіряєте. Кнопка +1 дає поради від близьких друзів і контактів прямо в пошуку Google (Прим.: Google + - це нова соціальна мережа . Инвайт вже роздають наліво і направо, але якщо вас ще не запросили, залиште пошту в коментарях, я вас додам.)

Search Impact report допоможе зрозуміти, як +1 впливає на ваш органічний трафік. Ви зможете дізнатися, як змінюється ваш CTR (клікабельність), коли персоналізовані рекомендації допомагають вашому контенту виділитися.

Можна порівнювати кліки на результати пошуку з даними по +1 і без них. Порівняльна статистика Сtr відображається тоді, коли збирається потрібну кількість показів.

Activity report показує, скільки разів ваші сторінки« заплюсовалі », як на вашому сайті, так і на інших сторінках, наприклад в пошуку Google.

Audience report відображає сукупність географічної та демографічної інформації про користувачів Google, які« заплюсовалі »ваші сторінки. Для захисту конфіденційності інформація про аудиторії буде відображатися тільки тоді, коли набереться значна кількість плюсів.

Якщо ваш сайт ще не додано до Google Webmasters Tools, ви можете це зробити за допомогою цих інструкцій .

За допомогою Social Plug-in Tracking можна побачити, як інші користувачі діляться вашим вмістом, використовуючи інші соціальні кнопки (не тільки +1).

Після настройки JavaScript в Google Analytics звіти по соціальній взаємодії допоможуть вам порівняти різні способи дій з передачі контента на ваших сторінках.

Соціальні звіти дозволяють спостерігати, як змінюється поведінка користувачів на сайті з включеною кнопкою +1 ??або іншими соціальними активностями, щоб визначити - чи дійсно людина, яка «заплюсовал» вашу сторінку, проведе на ній більше часу, ніж той, який цього не зробить.

Social Actions дозволяє відстежувати кількість соціальних активностей (+1, твіт, інш.) провідних на ваш сайт, все в одному місці; Social Pages дозволяє порівняти сторінки на сайті, щоб побачити, які з них приваблюють високу соціальну активність.

В наступні кілька днів (якщо ви використовуєте для відстеження стандартний код Google Analitycs), якщо ви додали кнопку +1 на свій сайт, ми автоматично включимо відображення Social Plugin Tracking для +1 в обліковому записі.

Для підключення інших соціальних плагінів вам потрібно виконати декілька простих кроків.

За матеріалами analytics.blogspot.com

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 01/07/11 @ 10:45
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Конференція 8P: український інтернет-маркетинг очима професіоналів
Експеримент з WebEffector. Звіт № 2
Головні події липня
Статистика ключевых слов на яндексе, подбор ключевых слов и анализ в Словоёбе.
Hacker Space Kiev - далі буде