Рамблер начал использовать технологии Яндекса

Якщо більш конкретно:

Як пояснюють у прес-релізі, підключення Рамблера (однієї з найбільших майданчиків в рунеті) до РМЯ дозволить рекламодавцям Директа збільшити свою цільову аудиторію і залучити нових клієнтів.

«Тепер в результатах пошуку і на тематичних майданчиках« Рамблера »будуть показуватися оголошення, розміщені через систему Яндекс.Директ. Поряд з оголошеннями Директа на «Рамблері» як і раніше будуть показуватися оголошення «Бігуна» (система розміщення контекстної реклами, контролюючим акціонером якого є «Рамблер »).

Місця в результатах пошуку поділені між двома системами згідно з домовленостями компаній. Щоб клієнти «Бігуна» могли рекламуватися на всіх позиціях, «Бігун» отримав можливість розміщувати оголошення на «Рамблері» через Яндекс.Директ. Крім того, ці ж оголошення можна транслювати в пошук Яндекса і на сайти Рекламної мережі. "

Джерело: http://company.yandex.ru/news/ press_releases/2011/0623_ua/index.xml

P.S. Можливо, це додасть Рамблеру нові сили, але при читанні цього прес-релізу згадується таке:

«Через місяць у нас вже була інша ідея-фікс - злиття з іншим порталом, головним Конкурентом, який в цей час швидко пер вгору і по відвідуваності, і по впізнаваності бренду, наздоганяючи наш Портал семимильними кроками ...

... Будучи дещо в подиві, я, природно, подзвонив безпосередньо керівнику і господарю Конкурента і запитав про злиття. Він сказав - так ти смієшся? Так навіщо ви мені потрібні? Я вас і так зроблю, з вашим-то бардаком. І зробив, що характерно (приблизно через півтора року після нашого відходу з Порталу ).»

І. Ашманов, «Життя всередині бульбашки»

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 23/06/11 @ 08:18
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Повышение конверсии интернет-магазина – увеличение продаж или работа над ошибками? Часть 2.
Звіти по +1 в Google Webmaster Tools і Google Analytics
Конференція 8P: український інтернет-маркетинг очима професіоналів
Експеримент з WebEffector. Звіт № 2
Головні події липня