Про імміграцію або пора заводити трактор

Як багатьом давно відомо, ситуація в країні у нас дуже нестабільна і краще поки що не стає (не виключаю, що стане, по-принаймні сподіваюся на це), а чекати цього заповітного години далеко не всім хочеться тому хочеться пожити як біла людина + дітям хотілося б добре майбутнє (хоч у мене їх ще поки і немає, але будуть).

Саме тому, я десь півроку тому почав серйозно замислюватися про те, щоб виїхати з країни, тому що бізнес тут вести часто небезпечно і собі ж дорожче, до того ж особисто у мене великих прив'язок до місця проживання немає, головне щоб був ноутбук, стабільний інтернет і банкомати (ака ATM), де можна було б знімати готівку.

До слова буде сказано, що імміграція для нашого брата айтішника не найскладніша річ - бо професія при наявності належного досвіду затребувана і думаю буде ще довго такий, т.к. живемо вже в інформаційному світі.

Планую поїхати на протязі наступного року, постараюся тут розповідати про основні моменти і ньюансах.

Поки придивляюся до трьом країнам, є такий вибір:

1) США (варіант найкращий для мене, тому що там є друзі, знайомі і, що важливо, фірма, на яку я зараз працюю, як віддалений співробітник, яка зможе допомогти з робочою візою і т.д. ). Мінуси - далеко від рідних і від України взагалі, звик я до цієї країни, хотілося б бувати хоча б на свята. А з США не нападає, особливо перший час, поки буду влаштовуватися там.

2) Польща (варіант непоганий, недалеко і схожа, частково, культура і мова). Мінуси - або навчальна віза, або робоча, але абсолютно немає нікого знайомих там або друзів і т.д., що звичайно в умовах відсутності знання мови ускладнить початку перебування в країні.

3) Кіпр (Море, сонце. Варіант хороший помірними вкладеннями - з того, що вдалося дізнатися, чи достатньо мати постійний дохід з-за кордону і можна отримувати візу типу «візитер».). Мінуси - потрібно мати рахунок в нашому банку і постійний рух коштів на ньому і так само немає нікого зі знайомих, що проживають там.

Звичайно найреальніше - це виїхати по робочій візі і в США, але краще розглядати різні варіанти, які тільки можна.

Далі буде ... (Питання до вас - потрібно взагалі писати про це? Буде затребуване? Оскільки подібних тим вже багато на околоайтішних ресурсах)

Опубліковано: 02/07/11 @ 04:50
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Industry quarterly, July 2011: growth continued
Інвайт для нової соціальної мережі Google +
Як поставити коментарі Вконтакте на свій сайт
9 - 10 липня, Львів - ДОУ Хакатон - Львів!
Зарплати програмістів: зростання на 10-15% до 2010