Як додати на сайт кнопку Google +

Поки люди захоплено копаються в тестовій версії Google +, можна подумати про додавання кнопки + (не плутати з +1) на сайт, для того, щоб користувачі могли публікувати ваш контент у свої профілі цієї перспективної соціальної мережі.

«Плюси» вже викликають певний ажіотаж, хоча б тому, що монополістів не люблять, накопичується втома від користування одним і тим же. Людям завжди потрібен вибір. А крім Facebook, вибору особливо й не було.

Я зараз не говорю про вКонтакте - якщо згадати існуючі статті і думки на тему «хто переможе в соціальних мережах», ніхто чомусь не каже «боротьба вКонтакте і Google», все кажуть «боротьба Facebook і Google». Тобто, це порівняння просто іншого рівня. Можливо, все ще попереду, але поки ми маємо те, що маємо.

Проект + напевно органічно впишеться в інші сервіси Google, якими ми часто користуємося (пошук, Gmail, документи, фотографії, т.д.), пронизавши їх наскрізь, як голка з ниткою - гірлянду бубликів.

Так, у Facebook теж є купа надбудов та програм, взяти наприклад ті ж документи - Docs.com , але про них знають не так вже й багато людей, тому що асоціація з Facebook в першу чергу - це спілкування, задоволення, самореалізація, корисні зв'язки.

Робота стоїть десь далі, і не кожному захочеться лізти у величезний каталог шукати потрібну програму. Теорії юзабіліті підтверджують, що люди вибирають не найоптимальніший метод використання, а той, який працює, користуються перевіреними шляхами замість ненадійних експериментів, нехай навіть і знають, що ті змінять їхнє життя на краще.

Якщо стандартна сторінка Facebook дозволяє спілкуватися, це круто! Що ще від неї потрібно? Немає ніяких вказівок на те, що за допомогою соціальної мережі можна робити щось ще (крім спілкування та самореалізації), тоді як Google більш красномовний:

Тут працює той самий «Не змушуйте мене думати !».

P.S. Форма для додавання кнопки + . Треба ж було написати якесь вступ :).

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 05/07/11 @ 11:44
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Олексій Мась: банери не вийдуть цілком продають - це міф
Оновлення до WordPress 3.2
Інтерв'ю з Райцин: «Гроховський - мені не рівень, а тематика працює», так-то. Скільки майданчиків на Міралінкс роблять більше 1к $ / міс? Кілька сотень.
9 липня, Одеса - Ciklum Mobile Saturday
Про імміграцію або пора заводити трактор