Як Google визначає першоджерело контенту

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмайстрів GoogleWebmasterHelp .

У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, як Google визначає першоджерело контенту і що можна зробити, якщо інші ресурси займаються плагіатом по відношенню до вашого сайту.

Моє пояснення : в англомовному інтернеті у випадках плагіату вебмастера можуть діяти за Законом про захист авторських прав в цифрову епоху (DMCA). Посилання на нього наведена в тексті посту.

Як Google визначає першоджерело контенту

Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", якшо по показаної іконці:

русскіе тітри

Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, якшо по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Там же можна знайти посилання на інформацію, згадану в сьогоднішньому випуску.

Питання : Сьогоднішній питання від Куна Прадхана. Я родом зі східної частини штату Кентуккі, тому приношу вибачення, що часом можу неправильно вимовляти імена.

Питання таке: "Google відвідує сайт A кожну годину і сайт B один раз на добу. Сайт B пише статтю, сайт A копіює її, при цьому змінюючи дату публікації. Робот Googlebot відвідує сайт A першим. Контент якого сайту Google буде вважати першоджерелом і в якого сайту позиції будуть вище? І якщо це буде сайт A, то як йому відновити справедливість по відношенню до сайту B? "

Метт Каттс : Я можу розповісти багато цікавого про те, як відбувається індексування інтернету. Приміром, частоту Найквіста потрібно вимірювати два рази.

Але на практиці ви в будь-який момент можете змінити сторінку свого сайту. Вся ідея індексації сторінок полягає в тому, що проіндексувати весь інтернет і отримати ідеальну копію кожного сайту на даний момент практично неможливо, тому що в будь-який момент ми можемо отримати тільки обмежене число сторінок.

Якщо ми будемо намагатися проіндексувати всі сторінки інтернету, наша архітектура дозволяє це зробити, то інтернет може не витримати такої кількості запитів. Ми намагаємося індексувати сайти в більш щадному режимі.

Опубліковано: 07/07/11 @ 07:40
Розділ Безпека Пошуковики

Рекомендуємо:

Юха Крістенсен, Cogniance: допомагаємо компаніям створювати інноваційні продукти
Чому варто працювати в продуктовій компанії
Як додати на сайт кнопку Google +
Олексій Мась: банери не вийдуть цілком продають - це міф
Оновлення до WordPress 3.2