Гостьові пости. Для чого вони потрібні?

Давайте поговоримо про «Гостьові пости» і з'ясуємо, що вони із себе представляють? Яких позитивних результатів можна досягти, завдяки їх написання і розміщення на сайтах та блогах сторонніх ресурсів?

Гостьовий пост відрізняється від рекламного тим, що його замовляють, а точніше пропонують, одні блогери - іншим. Гостьовий пост, це стаття написана по темі того блогу, де вона розміщена, надіслана стороннім автором.

Основна мета написання гостьового поста, це перш за все - залучення нової аудиторії, яка раніше не читала Ваш блог. Адже якщо Ваш пост містить корисну інформацію, написаний цікаво і яскраво, то напевно читачі захочуть перейти на Ваш блог і подивитися, про що Ви ще пишіть. Крім того, вважається хорошим тоном, коли автор поста сам відповідає на коментарі аудиторії. Тим самим маючи можливість зав'язати нові дружні відносини і привернути увагу до своєї персони.

Як правило, блогери використовують різні соціальні мережі, для просування своїх ресурсів і мають своє коло спілкування в ній. Природно вони розмістять в них, анонси посту. Тим самим про вашому таланті дізнаються ще більше людей і можливо навіть прийдуть на Ваш блог. Ну а якщо він містить гідну інформацію, то й стануть постійними читачами. Наприклад підписавшись на Вашу стрічку RSS .

Розміщення гостьових постів, це ще одна можливість, для збільшення посилальної маси. Так як Ви є автором, Вам ні чого не заважає вставити в текст пару посилань на себе, дати трохи інформації про своєму блозі. Природно, все має бути в межах розумного.

Ну а який резон іншому блогеру, розміщувати у себе, Ваш гостьовий пост, запитаєте Ви?

Вигода такої співпраці очевидна.

Блогер, який розміщує у себе такий пост, може істотно поліпшити якість свого блогу. Подумайте самі, адже якщо Ви припускаєте, що яка-небудь тема буде цікава аудиторії, а Ви не зовсім в курсі справи. Буде набагато краще якщо про це напише людина знаюча.

Друге і не менш важливе, блогер - господар майданчика, отримує нових відвідувачів. Адже як правило, блогер - автор, у себе на блозі розміщує анонс свого поста у Вас (знову ж додаткова посилання). І «фанати» автора, природно прийдуть до Вас, прочитати, що написав їх кумир:) А тут Ви, зі своїм не менш цікавим контентом. Уловлюєте суть?

Так, що погоджуйтеся, якщо Вам пропонують написати гостьовий пост. Природно на початку потрібно подумати, чи зможете Ви якісно написати про те, про що просять.
І самі запрошуйте авторів до себе. Знову ж попередньо подумавши кого і навіщо?

Я впевнений, що при правильному підході до даного питання, успіх від такої співпраці, забезпечений!

Вирішили зайнятися цією справою, настійно рекомендую прочитати статтю Toda: Гостьові пости - правила і побажання.

А ось приклад гостьового посту - Що таке Аніме? Post made Lost.

Між іншим, автор цього поста про Аніме - Михайло Сибільов, у себе на блозі проводить конкурс гостьового постінгу . Я вже прийняв у ньому участь написавши статтю: Twitter. 5 Практичних рекомендацій . Запрошую і вас взяти в ньому участь.

На замітку: Ти ще не знайшов кращий готель У Києві? Зроби свій вибір готель київ ! Готель «Русь».

Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 21/03/11 @ 01:35
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent (конкурс)
Я купив собі E-Book, а допоміг мені в цьому Друг
Perfect Money - ваш надійний партнер для ведення онлайн бізнесу.
Конференція з Zend Framework в Санкт-Петербурзі
Конкурс про 5 етапів життя блогера