Задайте мені запитання на форумі Seobuilding.ru

Мені на пошту вже стали надходити листи з питаннями, чи все зі мною гаразд, куди це я пропала так надовго і не потрібно мені допомогу. Дуже приємно, що люди, які навіть не знають мене особисто, так турбуються про моє здоров'я і благополуччя.

Так ось, зі мною все гаразд, я жива-здорова і не у відпустці, просто дуже зайнята - останні півтора місяці були настільки насичені різними подіями як у роботі, так і в особистому житті, що я ледве встигала відповідати на листи і скайп.

А завтра, 12 липня, з 14.00 по Москві я буду відповідати на будь-які питання по SEO і не тільки на форумі Seobuilding.ru в цій гілці . У "прямому ефірі" я буду з 14.00 до 17.00, але якщо і після цього будуть з'являтися нові питання - обов'язково відповім.

Про питання, які мені присилали для рубрики "Питання-відповідь" я пам'ятаю і постараюся опублікувати відповіді на них до відпустки, яка у мене починається з 18 липня. Тобто майже відразу після Конференції з інтернет-маркетингу 8p.ua , яка пройде готелі "Одеса" (Морвокзал) 16 липня. На конференції я буду виступати з доповіддю про те, як управляти репутацією в мережі , так сто що якщо ви там будете - приходьте послухати.

З ув., Олена Камская.

Опубліковано: 11/07/11 @ 12:32
Розділ seo

Рекомендуємо:

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 2. Хитрощі Вікімарта.
Дайджест тижня, 8 липня
Інтерв'ю з Райцин: "Гроховський - мені не рівень, а тематика працює", тому-то. Скільки майданчиків на Міралінкс роблять більше 1к $ / міс? Кілька сотень.
Знову про прайс-агрегаторах або чому у нас немає Google Shopping?
А / Б тестування цільових сторінок за допомогою безкоштовного сервісу LP Generator