Чому блогеру необхідно з'явиться в Google +?

Ну це як мінімум приріст аудиторії до блогу , трафік , якщо російською мовою. Більшість з нас використовує соціальні мережі для залучення тематичного (і не дуже тематичного) трафіку на блог. Це перше.

Друге. Інформація . Навіщо нам потрібен твіттер ? Трафік там невеликий, але потік свіжої інформації величезний. У google + теж саме. Я за цей тиждень отримав різної інформації (починаючи з блогинга і закінчуючи гумором) більше, ніж в фейсбук. Хоча тут варто згадати, що в фейсбук я не проводжу стільки часу , скільки зараз в G +.

Чому блогеру необхідно з'явиться в Google +?

Третє. Спілкування і знайомства . Те, що в принципі в твіттері не можливо, але можливо в інших соціальних мережах.

Тут, до речі, можна зазначити, що google + може стати тією самою золотою серединою між twitter і facebook. Та й інші блогохостинг в тугіше кошик (є люди, які з ЖЖ в G + йдуть). Я наприклад свій блог sergey.pervushin.com походу закину. Отже рідко оновлював його, а тут виявляється в G + так класно.

Четверте. Те саме з-за чого я затія цей пост. Можливо це філософія. Можливо це порожні міркування, але хотілося б поділитися ними з Вами. Це - соціалізація пошукової системи .


Опубліковано: 11/07/11 @ 09:51
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Про тайм менеджменті
Карта кар'єри
Дівчата, які вибирають програмування
Задайте мені запитання на форумі Seobuilding.ru
Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 2. Хитрощі Вікімарта.