Заробити в інтернеті своїм власним Твіттером! Звучить заманливо, правда?

Заробити в інтернет своїм власним Твіттером! Звучить заманливо, правда?

Так, дійсно, в російськомовному сегменті Твіттера така можливість є і з недавніх пір не одна. У сфері монетизації тві-акаунтів, давно вже справно працюють такі сервіси як:
Твім.ру
Блогун
J2J (Jab to job)
Одні, справляються зі своїми завданнями наповнення гаманців Твіплов, краще, інші трохи гірше. Але головне - справляються.

А з недавніх пір з'явилася нова система Твіте.Ру , яка призначена для забезпечення простий комунікації між тими, хто хоче рекламувати свої товари або послуги, і тими, хто готовий розмістити в своєму мікроблозі рекламні повідомлення. З максимально спрощеним процесом роботи, що дозволяє економити такий дорогоцінний ресурс, як - час.

Простота роботи з сервісом, як для рекламодавця, так і для блогера, підкуповує з першого погляду. Реєстрація в Твіте.Ру спрощена до мінімуму, всього лише і треба підключитися до сервісу від імені свого облікового запису . Після чого за бажанням, налаштувати автоматичний постинг рекламних твітів і відразу ж приступити до роботи.

Так само не варто забувати і про реферального програмі, в якій від прибутку кожного запрошеного Вами блогера Ви будете отримувати 5% на свій рахунок.

Мінімальна сума для виведення коштів складає всього 300 рублів, а більше 12 способів оплати/виводу, дозволяють проводити фінансові операції найбільш зручним для Вас способом.

Творці сервісу Твіте.Ру, постійно розширюють функціонал системи . Приміром, крім оплати за розміщення рекламних текстів, так само можна заробити й на ретвіти (RT). А незабаром буде запроваджена можливість оплачуваної фоловінга.

Погодьтеся, простота використання і постійно зростаючий набір функцій для роботи, заслуговують того, щоб якомога швидше звернути свою увагу на цю систему і зареєструватися на Твіте.Ру .

У будь-якому разі: Краще один раз побачити і спробувати, ніж сто разів почути і позаздрити.


Між справою: Київське літо! Тільки оптимальний вибір ! Приїжджай до готелю «Україна».

Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 22/03/11 @ 11:03
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

TrustLink - нова біла база SeoPult?!
Гостьові пости. Для чого вони потрібні?
Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent (конкурс)
Я купив собі E-Book, а допоміг мені в цьому Друг
Perfect Money - ваш надійний партнер для ведення онлайн бізнесу.