Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 3. Псевдо-основне меню.

Минулий пост майже всім сподобався, тому я продовжу палити фішки успішних сайтів. Сьогоднішній герой parsagroup.ru сидить в ТОП 5 з внутрішньої сторінці по вельми непростому запитом «встановлення відеоспостереження» + перше місце за «монтаж відеоспостереження».

Дивіться як він управляє вагою на сайті. Отже, заходимо на сторінку з топа http://parsagroup.ru/setup_video.html - що бачимо? Та нічого особливого, гівно гівном. Ліземо в код, долістиваем до цього меню:

У коді шматок цього меню виглядає так (враховуйте, що меню спливаюче і ці пункти видно тільки при наведенні на посилання):

меню

Підозріле меню ... Здається, що частина посилань у меню зовсім і не посилання. Але насправді все це посилання. Тільки от частина з них (непотрібні з точки зору SEO) замасковані JS скриптом під тег I.

Тобто, тег I виконує роль посилання.
І Яндекс цього - мабуть - не січе.

Що це за скрипт такий і як його витягти? Викачуємо сторінку http://parsagroup.ru/setup_video.html разом з картинками і JS скриптами на комп'ютер. Для цього тиснемо Ctrl + S. Там з'явиться така папка:

Починаємо вивчати файли скриптів. Верхній якраз відповідає за зміну дії тега I - http://parsagroup.ru/js/content.js. Його шматок:

Не знаю, чи є цей файл всім скриптом чи це тільки частина, але без цієї частини тег I виконує звичну функцію.

Ну, такий фішкою цей сайт управляє перетіканням ваги всередині себе. Далі заходимо в код звичайнісінькою внутрішній сторінці http://parsagroup.ru/price_1/dsc_9/SG-SIIIKIT.html - що бачимо?

Бачимо, що на цей раз ВСЕ меню, яке ми розглядали вище - зроблено у вигляді I. Куди ж тоді перетікає вага? А он там під основним меню з'явився якийсь новий блок:

Підозрілий блок, так? Вже точно не для людей. І ось він уже весь індексується. Тобто, даний основне меню - для людей. А ось це ось псевдо-основне меню під назвою «основні розділи» - для пошукових роботів.

Заходимо на іншу внутрішню сторінку типу http://parsagroup.ru/price_1/dsc_9/SG-DC_DC3.html - бачимо, що даний меню для людей абсолютно теж саме, а от у псевдо-основному меню вже інші посилання:

Тобто, це саме псевдо-меню виконує роль перелінковки, на яку йде багато ваги, так як основне меню і всі інші посилання приховані від пошукачів. Ну, крім цих бокових блоків з товарами:

Які знову ж виконують роль чисто SEO перелінковки.

Коротше, всі внутрішні посилання на сайті це суцільне SEO. Алилуя.

-

речі, я тут завів рахунок у Google Plus . Кажуть це модно. Пропоную дружити. Пропоную бути моїм другом! Вірним супутником по життю.

Опубліковано: 14/07/11 @ 07:30
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Дайджест тижня, 15 липня
Чи впливають програмісти на бізнес компанії?
ДОУ Хакатон у Львові - звіт
Junior-Middle-Senior - якими папугами міряємо?
Використання SQLAlchemy в django