Моя схема бекапів

Дорогі друзі, сьогодні я розповім про свою систему бекапів. В інтернеті гуляє популярна приказка: "Всі люди діляться на тих, хто вже робить бекапи, і на тих, хто ще не робить". Щиро раджу вам зберігати резервні копії всіх потрібних файлів, це не раз стане в нагоді і виручить.

Моя схема бекапов

Бекап - це резервна копія файлів. Для вебмастера збереження резервних копій є дуже важливим, так як це дозволяє мати під рукою копії своїх файлів, баз даних та зображень. Якщо щось трапиться - завжди потрібно мати резервні копії.

В інтернеті можна знайти багато прикладів, коли у власників сайтів не виявлялося бекапа, і цінна інформація була втрачена.

Випадків, коли може терміново знадобитися бекап, може бути багато - пожежа на хостингу або поломка диска на сервері. Буває, що на хостингу може бути збій, і техпідтримка відмовляється допомагати відновлювати роботу сайту або тягне час. У всіх таких випадках випадках бекап.

Багато хостинги надають функцію бекапа даних, але я віддаю перевагу робити їх самостійно.

Я почав займатися сайтами в 2006 році, і з тих пір виробив для себе певну систему, за якою роблю бекапи. Про неї-то я зараз і розповім.

Зберігаю базу даних після кожного додавання матеріалів на сайт

Перше правило - я завжди зберігаю копію бази даних після кожного оновлення сайту на свій комп'ютер.

Опубліковано: 18/07/11 @ 09:35
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Огляд конференції 8P в Одесі. Кролик Веня пророкує seo-гарантії
Інтерв'ю з директором з розвитку продуктів SUP Іллею Дроновим
Як знайти партнера
Олександр Костюченко, «Укрнет»: «Я раджу переходити з аутсорсингу в продуктову компанію»
Конференція Яндекса в Одесі: дискусії про онлайн-маркетингу