Дайджест тижня, 22 липня

Добрий день, шановні читачі.

Перед тим як почати розмову про події минулого тижня, я хотів би відзначити раптово усвідомлений факт: Дайджест тижня в поточному форматі виходить на ДОУ вже більше року. Перший випуск оновленого Дайджесту з'явився 25 червня 2010 , і з тих пір тижні ми збираємо посилання на найцікавіші матеріали та події, щоб кожну п'ятницю представляти їх вам в максимально зручному для сприйняття вигляді. Користуючись нагодою, виношу категоричну подяку всім, хто брав участь у наповненні дайджестів, читав і коментував їх. Сподіваюся, з вашою допомогою рубрика буде існувати і приносити користь ще не один рік.

Перейдемо до першої частини. Новини української індустрії цього разу обмежуються подіями, пов'язаними з компаніями: «Міратех» відзначила 22-річчя і поділилася деякими планами , а EPAM Systems відкрила центр компетенцій за технологіями Salesforce.com .

Любителі віртуальних прогулянок по офісах ІТ-компаній можуть прочитати матеріал у цьому жанрі, присвячений місцю дислокації соціальної мережі « ВКонтакте » у Санкт-Петербурзі.

На завершення згадаю чергове «відлуння війни» - тобто, продовження теми 23-річних сеньйорів і зажерливих програмістів .

Новини

Практика

Теорія

Бізнес, ринок, кар'єра

На цьому сьогодні Дайджест добігає кінця. Спасибі за увагу, вдалою тижня, і до зустрічі в наступну п'ятницю!

У підготовці випуску брали участь: Alex Opanasyuk , Сергій Волошин , Руслан Шевченко , Сергій Маляров , Ігор Кононученко .

Дайджест виходить за підтримки «Майкрософт Україна».

Опубліковано: 22/07/11 @ 07:03
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Короткий посібник з SEO для мобільних сайтів
«Маніфест нової економіки» А. Долгін або ситої людини Важко Аналізувати
Grattis - продавай поздоровлення!
Створення шопа за 10 кроків
Чому у неоптимізованих сайтів можуть бути хороші позиції в пошукових системах