Чим блогеру корисний Evernote?

З недавніх пір мене дуже сильно зацікавила тема лайфхака. Я подумав, що поліпшувати своє життя з кожним днем ??- це прекрастно. Після того, як я почав читати різні лайфхакі, я почав шукати різні сервіси, які могли б допомогти мені в повсякденному житті. Один з цих сервісів - Evernote.

Сервіс досить популярний, але я дізнався про нього близько місяця тому. Відразу ж після того, як я зареєструвався в ньому, я зрозумів, що це те, що мені потрібно. Хто не знає, Evernote - це система, яка дозволяє створювати і синхронізувати нотатки. Тобто, ви можете створювати різні замітки (фото, текст, голос і т.д.), а потім синхронізувати їх між вашими пристроями. Сьогодні я хочу розповісти, як Evernote може допомогти блогеру.

1. Начерки статті . Багато людей, перед тим, як писати цю статтю, роблять її начерки, щоб потім було легше і швидше писати статтю. Так от, щоб всі ваші начерки до статей були в одному місці, і ви могли прочитати їх з будь-якого пристрою, можна використовувати Evernote. Наприклад, коли ви їдете в таксі, можете накидати план нової статті на своєму смартфоні, а вдома з комп'ютера подивитися на план і почати писати статтю.

2. Підрахунок фінансів . Це вже стосується не тільки блогерів, а й усіх людей. Щоб було легше стежити за вашими грошима, можете всі дані про доходи та витрати записувати в Evernote. Виходить досить зручно, так як ви можете писати в цей сервіс практично з будь-якого пристрою. Квитки на поїзд - 500 рублів, - 800 рублів, готель - 1500 рублів і так далі.

3. Помошник на конференціях . У блогосфері часто проводять різні конференції, а також інші заходи. Так от, щоб не носити з собою, крім ноутбука, купу паперу, можна використовувати Evernote. Ви можете писати самі різні замітки, а потім структурувати їх, щоб легше орієнтуватися. Досить зручно.

4. Просто дрібні нотатки . Часто буває, що якась ідея приходить раптово, а під рукою немає навіть листочка паперу. Так от, Evernote відмінно підійде в такій ситуації. Або якщо читаєте якусь книгу. Запросто можна записувати сподобалися цитати в свій блокнот на Evernote.

Як використовувати цей сервіс, вирішувати вам. Я лише хочу сказати, що це дуже корисний сервіс, який підійде абсолютно всім людям, які хочуть якось поліпшити своє життя.

А ви користуєтеся Evernote? Будете користуватися після прочитання цієї статті?

Опубліковано: 24/07/11 @ 08:23
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Про податки і трудової мобільності
Онлайн курси з SEO від ARTOX media
Як би автоматизувати оперативну купівлю вічних посилань
Про мій твіттер, стиль ведення та фоловерів
Welcome to terehoff.ru