Управління репутацією в пошукових системах для західного сегменту

На сьогодні управління репутацією в пошукових системах є однією з найактуальніших послуг, які надають seo-компанії своїм клієнтам. Це викликано наполегливим бажанням отримати інформацію про компанію до покупки, що бути впевненим у придбанні якісного товару/послуги.

Особливо важливо це в конкурентних тематиках, де крім незадоволених клієнтів або колишніх співробітників цілком можуть проявляти активність конкуренти, застосовуючи найчорніші методики.

Сьогодні у нас в гостях Антон Воронюк, технічний директор Web Promo . Це наші колеги по ринку, які, крім усього іншого, мають солідний досвід у просуванні під західний сегмент. Трохи докладніше про просування під США можна також прочитати в інтерв'ю Антона Мауле. А зараз повернемося до посту.

Поради для західного SERM

Корінна відмінність Україна від західного сегменту - різний рівень уваги до репутаційної складової. У той же час сайти для відгуків та у справах захисту прав споживачів не мають такого авторитету в очах пошукових систем, як наприклад, у США та Британії.

Якщо говорити про загальні бізнес рекомендаціях - почніть з викорінення недоліків продукту, інакше всі seo-інструменти з боротьби з негативом будуть безсилі, коли хвилі незадоволених користувачів будуть скаржитися на Вас в онлайні один за одним.

Зупинимося на припущення, що у Вас ідеальний продукт без вад і весь негатив в мережі з'явився виключно через особисту неприязнь або заздрості до Вашого бренду. Як працювати над управлінням репутацією тоді?

SERM (Search Engine Reputation Management) має багато спільного зі звичайним SEO, просто по вузькому колу запитів (компанія, компанія відгуки, і.т.д.) необхідно просувати 2-3 десятка сайтів. Залишилося вибрати ці сайти. Зосереджуємося на майданчиках, які Ви повністю контролюєте або де неможливо потім додати негативний контент.

На озброєння стають:

1. Ваш власний сайт. Постарайтеся, щоб заголовок і опис за брендовому запитом максимально стимулювало користувачів клікнути по ньому. Можна використовувати нестандартні прийоми (Мал. 1.). Якщо у Вас доступні «Швидкі посилання» - видаліть непотрібні через Google Webmaster Tools залишивши найбільш релевантні. Іноді Google робить подарунки, значно збільшуючи площу Вашого сайту у видачі.

Рис 1. Креативний сніппет

2. Профілі соціальних мереж. На заході соціальна активність компаній дуже висока. Це високоякісні джерела регулярно оновлюваного унікального контенту про бренд. Підкріпіть їх посиланнями, оптимізуйте вміст і з великою ймовірністю на ім'я бренду за офіційним сайтом розмістяться:

Рис 2. Швидкі посилання в роботі

3. Сайти з інформацією про компанію:

4. Платформи прес-релізів:

5. Статті та новини позитивного змісту на трастових майданчиках. По оптимізації змісту використовуємо стандартні прийоми згадки необхідних запитів в:

Після того, як посадочні сторінки створені активно працюємо з посилальної складової.

Дозволю собі повернуться до початку статті - почніть з викорінення недоліків продукту, інакше готуйтеся до боротьби з форумами та сайтами відгуків. Вийти переможцями з неї не завжди можливо навіть при дуже значних бюджетах.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 26/07/11 @ 02:24
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Що таке релевантність?
Чим блогеру корисний Evernote?
Про податки і трудової мобільності
Онлайн курси з SEO від ARTOX media
Як би автоматизувати оперативну купівлю вічних посилань