Якщо є зайві гроші і не встигаєте їх витрачати

То можна, як роблять багато інвесторів, купувати частки відомих компаній, запускати власні прибуткові або не дуже проекти, купувати блоги і сайти. А можна гроші комусь довірити, щоб цей хтось пустив ваші гроші в роботу.

Відразу згадалася одна шкільна історія, коли нам читав лекції один дуже заповзятливий бізнесмен. Читав їх про свій бізнес, про себе. Так ось у нього чергова по рахунку дружина була якась там дизайнерка нігтів (до речі на той момент його теща була йому ровесницею) і в неї був свій величезний салон краси + фітнес - все в одному. І вона якось поїхала великим кортежем до Москви з великою сумою грошей на борту, щоб закупити і привезти якийсь наворочене обладнання, сумарна вартість якого дорівнювала на той момент 5-10 квартир у Рязані.

Саме в той момент коли вона поїхала, він читав у нас лекції. І там в Москві відбулася нестиковка з постачанням, і обладнання треба було чекати ще 2 місяці. Вона залишила там пристойну частину суми в якості застави, і ці гроші «зависли» мертвим вантажем на 2 місяці мінімум. Він же сильно її вилаяв за це, оскільки протягом цих 2-х місяців пустив би їх в обіг і «зробив» б ще стільки ж. Пригадується та сама добра і цікава фраза - гроші повинні працювати, а не лежати і знецінюватися.

У мене поки що немає «залежуються» грошей, але тим не менше спробувати було б цікаво. З такою пропозицією мені постукали хлопці з www.invest-biznes.com/ . Там є два тарифи на роботи, Суть в тому, що для «проби» за тарифним планом «Стандарт» мені покладуть на рахунок 500 рублів і протягом якогось часу я буду спостерігати, що там з цими грошима коїться і як буде рости сума в моєму особистому кабінеті. Ось повний список тарифних планів .

Якщо говорити про зростання, то поклавши 500 рублів, 1000 рублів я там побачу через місяців 7-8. Але мінімум прибутковості на місяць - це 10 відсотків. Фішка в тому, що гроші працюють, і ефективність роботи може змінюватися, а від цього можуть змінюватися і доходи по вкладених грошей, причому, знову повторюся, мінімальна гарантована прибутковість - 10 відсотків.

Ось так виглядає моє поточне грошове стан в сервісі.

18 липня їх мені поклали на рахунок, на сьогодні поки що зрушень немає. Подивимося що буде через місяць. За ідеєю 550 + рублів.

Стосовно можливої ??прибутковості. Мені непринципово, як вони працюють і як заробляють на грошах ТАМ всередині себе. Особисто я сам знаю випадки, коли вкладені 100 баксів на створення і наповнення сайту контентом, накрутку Тіца та інше через 3-4 місяці давали можливість продати його вже за 200 баксів. Тобто подвоєння вкладених коштів і як наслідок повернення їх в подвійному розмірі відбувалося через 3-4 місяці, а не через 7-8, як обіцяють в invest-biznes.

Те що гроші можуть і повинні працювати і як наслідок заробляти - це факт. Те, як вони повинні заробляти - інше питання. Пару тижнів тому у мене в Москві була зустріч з людьми, яким насправді нікуди дівати гроші. І вони намагаються охопити неосяжне, зробити щось круте і неможливе (за задумом), але не зовсім чітко розуміють як це зробити. І кидаються від одного до іншого. Я навіть пост про це писав. Імхо так не зовсім правильно працювати.

Гроші повинні працювати. Це факт. І наостанок кілька висловлювань тих людей, до яких можна прислухатися.

Джон Д. Рокфеллер:

Хто працює цілий день, тому ніколи заробляти гроші.

Генрі Форд:

Найважча річ на світі - це думати своєю власною головою. Ось, напевно, чому так мало людей цим займаються.

Вдалих вам заробітків і прибутків.

Терехов .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 13 комментариев | Мітки: бізнес , інвестування , електронні гроші

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 26/07/11 @ 07:06
Розділ Блоги Заробити

Рекомендуємо:

Як зараз заробляти на регіональному SEO
Відповіді на питання з просування сайтів - випуск 18
SMO. Статистика попереднього зливу
Нова опція URL Parametrs в Google Webmasters Tools
Управління репутацією в пошукових системах для західного сегменту