«Яндекс» - знайдеться все!

Яндекс знаходить все Думаю, всі читачі цього блогу вже знають про останні події в світі пошукових систем. Зараз я кажу про витік персональних даних користувачів з різних сайтів в пошукові системи. Все почалося з того, що пошукова система «Яндекс », чисто випадково проіндексувала всі смс повідомлення мобільного оператора «Мегафон ». Після цього, в твіттері, на форумах, а також на інших сайту з'явилося безліч обговорень цієї події. Люди почали збирати чужі смс повідомлення і постити їх в свої аккаунти в соціальних мережах. Все це виглядало досить смішно для звичайних користувачів, а от для «Мегафона» і «Яндекса» це не виглядало, як жарт.

Та ладно, через кілька годин співробітники «Яндекса» видалили з видачі всі повідомлення, і начебто, всі заспокоїлися. Але не тут то було. Через кілька днів, у видачу потрапили дані з інших сайтів, які не повинні були потрапляти до індексу. Нібито «анонімні» замовлення в секс-шопах потрапили у відкритий доступ. Думаю, покупці були не дуже раді :).

Хто ж винен у всіх цих витоках? Сказати складно, адже по суті, власники сайтів і магазинів самі повинні були прикрити доступ до потрібних їм директоріях, щоб пошуковики не потрапляли туди. Але ось на Хабре побачив цікаву статтю . У цій статті йдеться про те, що за законами винен «Яндекс», і ніхто інший. Що ж, поки що все тихо, і нікого ні в чому не звинувачують. Ну що ж, подивимося, як розвиватимуться події далі.

Читайте також:

Опубліковано: 30/07/11 @ 10:23
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Будуємо гейм студіо: Як ми плануємо
Наповнення офісу
Бесіда з міс IT Харкова про бізнес-аналіз
Новий сервіс Google TakeOut
7 серіалів