Новий (і поки безкоштовний) сервіс Google для прискорення завантаження сайтів

Google анонсував новий сервіс для прискорення завантаження веб-сторінок - Page Speed ??Service (останній із серії Page Speed). Відповідно до внутрішнього тестування новий сервіс вже зараз може прискорити сайти від 25% до 60%.

Доступ поки безкоштовний; потім плануються «конкурентоспроможні ціни» (за мірками США - може бути).

Запис в офіційному блозі Google від 28 липня:

«Два роки тому ми випустили розширення Page Speed ??для браузера , і на початку цього року - Page Speed ??Online API для надання розробникам конкретних пропозицій, щоб ті могли зробити свої веб-сторінки швидше.

Торік ми випустили модуль mod_pagespeed для Apache, для автоматичної перезапису сторінок. Щоб і надалі полегшувати життя веб-майстрам (і уникати неполадок з установкою), ми випускаємо останнє на сьогоднішній день доповнення до сімейства Page Speed: Page Speed ??Service.

Це інтернет-сервіс, який автоматично прискорює завантаження веб-сторінок. Щоб скористатися послугою, потрібно зареєструватися і вказати DNS-запис вашого сайту в Google.

Page Speed ??витягує контент з ваших веб-сторінок, переписує ваші сторінки з застосуванням кращих способів веб-відображення і пропонує кінцевим користувачам через сервери Google по всьому світу.

Ваші користувачі будуть, як і раніше, отримувати доступ до сайту - тільки швидше. Тепер вам не потрібно турбуватися про об'єднання СSS, стиску зображень, кешування, gziping та інших методиках.

У нашому тестуванні ми побачили підвищення швидкості від 25% до 60% на кількох сайтах. "

-

Можна перевірити, наскільки Page Speed ??прискорює сайт , і якщо результати сподобаються - зареєструватися . Якщо цифри вас не вразять - команда Google запрошує зайти через деякий час, обіцяючи неодмінні поліпшення.

-

«В цей же час Page Speed ??пропонується обмеженій кількості веб-майстрів безкоштовно. Ціни будуть конкурентоспроможними, докладна інформація буде доступна пізніше. "

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 29/07/11 @ 12:43
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси

Рекомендуємо:

Seo-техніки для великих сайтів: як збільшити видимість продукту в органічному пошуку
Відстеження кнопок Like і Tweet за допомогою Google Analytics
Великий Бренд стежить за тобою
Принцип «Щось, або нічого»
«Яндекс» - знайдеться все!