Вивіски-то, батечку, не фарбовані ...

Якщо seo-компанія обіцяє вам золоті гори, а сама не може нормально написати собі оголошення - женіть її в шию.

Мені не раз приходила в голову думка, що є одна невелика особливість інтернет-консалтингу (хтось комусь радить, як збільшити продаж, або ще що-небудь) а також просто обговорення процесу інтернет-торгівлі.

Люди розмовляють про високі матерії, про якісь вже дуже просунутих техніках і графіках, в той час, як у них самих ще не зроблено щось доволі просте і елементарне. Голова біжить попереду ніг. Голова вже на Мальдівах, а ноги мерзнуть у Сибіру.

Причому більшою мірою це стосується не клієнтів, а виконавців. Клієнти люди прості, їм багато не треба - їм потрібен результат, і все.

Сценка «Високе і низьке»

Городок кінця XIX століття. Приходить мужик до лікаря, каже: батюшка-доктор, виручи страждальця! Зуб болить страшно, терпіти немає сили.

Пан доктор с моноклем, непогано одягнений, зневажливо мружиться. Він, можливо, і не Преображенський, але виписує місцеву газетку (де читає рубрику «Політика»), обідає в кафе, і раз на місяць ходить поспати в театрі.

- Так-с, пане - говорить він, зробивши над собою невелике зусилля (мужик-то у нього не в служінні, такий-сякий, а клієнт) - у вас явна odontalgia, викликана потраплянням мікробів в ротову порожнину. Ви зовсім не користуєтеся зубною щіткою і порошком!?

Обов'язково купіть ці речі. (Між іншим, продаються в аптеці на тому боці вулиці; скажіть, що ви від мене й отримаєте знижку.) І тоді ваша ротова порожнина буде надійно захищена, запам'ятайте, добродію-с ... Згідно експериментів французького професора Пер'є, люди, які чистять зуби вранці і ввечері ...

- Дооооооктор! - Плаче мужик, схлипуючи. - Зуб болл-ІІІ-ит!

Доктор ображається.

- Я вам розповідаю про серйозні речі, а ви ... - бурчить він і тягне, нарешті, руку за інструментами. Сполоснувши інструменти, він починає тягнути зуб.

Тягне-тягне - ніяк не витягне. В кінці-кінців закривавлений зуб падає в залізну ванночку. Майже тронувшихся розумом від нестерпного болю мужик підступає до лікаря.

- Слухай, ти, нелюд .. - Вкрадливо шипить він. - Минулий раз мені бабця в селі голими руками вирвала, не встиг я отямитися. Ти що ж твориш, а?

«Бабка. Яка напевно в житті не прочитала жодної книги », сумно міркував доктор, а йому тим часом зі знанням справи били морду.

Робота над контекстними оголошеннями

Вступ кілька емоційне; тепер постараюся ближче до справи. Деякий час тому у нас в Авеб виникла потреба переписати наші контекстні оголошення. Результати за старими керівництво не влаштовували. Ми з Інгою Михайлової (спеціаліст з контекстної реклами) засукали рукава і полізли їх, власне, переписувати.

Інга відібрала мені категорії запитів, і я став дивитися, що крутять конкуренти. До того ми написали лист сейлз, де попросили охарактеризувати клієнтів двома-трьома абзацами і виділити основні причини, чому вибирають (або не вибирають) компанію Авеб.

Чесно кажучи, це був перший раз, коли я сів і цілеспрямовано почав дивитися саме рекламну видачу. Я ніколи не дивлюся на колонку AdWords і спецрозміщення, і тому не звертаю уваги на те, що там відбувається.

А відбуваються там цікаві речі. Без прикладів не обійтися. При цьому я ні в якому разі не хочу стає в позу «все ...., А ми д'Артаньяна». Як я вже сказав, ця історія почалася з того, що ми стали переписувати наші власні оголошення.

Але є ж книги про рекламу. Є найпростіші концепції. Є, врешті-решт, копірайтери. Копірайтер - це не тільки людина, яка пише всякі-різні тексти, які ніхто не читає, вставляючи туди ключевики для роботів. Це і та людина, яка (дивно, правда?) Повинен писати оголошення.

Крім усього іншого, ніж можна керуватися при складанні оголошень:

Тепер подивимося, що є.

Тут дубльовані послуги. Замість «Пошукове і контекстне просування» можна дописати свою ціну, терміни, свої вигоди і плюшки.

Часто трапляється. Дивне якесь. Ну добре, індивідуальні. І що?

Дуже спільне. Це не «смачна гаряча сосиска», а «термообробка м'ясних волокон».

Мотивація начебто є, але знову дублювання послуг.

Сухе інформування; можна в два рази коротше.

Тут, я помітив, люблять ламати слова, ще один приклад - «просування».

Реклама альпінізму.

Моє улюблене, на жаль, прибрали. Воно звучало так: «Хочете в ТОП? Ми вас відправимо, куди треба! »Ой, подумав я, коли прочитав. Не треба мене нікуди відправляти.

І наостанок, хоча це і органічна видача:

І це я пройшовся тільки по seo-студіям. А в товарних пропозиціях взагалі весело.

Спробуйте посерфити самі, за іншими запитами. Клієнтам, думаю, варто поставити собі питання - як витрачають їхні бюджети на контекстну рекламу? Подивіться ваші оголошення, хоча б просто про всяк випадок.

Що писали ми

Якась частина з цих оголошень крутиться, якісь злегка перероблені.

Після заголовків:

1-й місяць - знижка 40% від Авеб
Ефект через 28 днів. ТОП, договір.

Потрібні продажу? Зростання через 28 днів
До 108%. Ціна від 150 $/місяць. Авеб

Від 150 $/місяць. Фін. гарантії! Авеб.
22 професіонала. Досвід 500 сайтів

Від 150 $/місяць. Ефект через 28 днів
Зростання продажів і відвідуваності до 108%

Сайт обжене конкурентів - 100%!
Через 28 днів. Від 1200 грн/місяць

Від 1200 грн/місяць, ТОП 3,5,10
Ми 6 років на ринку. Досвід 500 сайтів

Швидкий старт. Ефект через 28 днів
Зростання продажів до 108%. Від 150 $/місяць

Від 1200 грн/місяць. Продажі до 108%
Ефект через 28 днів. Фін. гарантії

Ви маркетолог? Потрібні клієнти? Авеб!
Через 28 днів зростання продажів до 108%

ТОП 3, 5, 10 + наповнення + аудит
500 $/місяць. 1-й місяць знижка 40%

Від 500 $ в місяць. Все включено.
ТОП 3, 5, 10 + наповнення + аудит

Ми розкрутили Bosch і HeadHunter.
Від 4000 грн/місяць. Фін. гарантії

Ви підприємець? Ні клієнтів?
Через 28 днів зростання продажів до 108%

Як підняти продажі на сайті? Авеб!
Від 150 $/місяць. Зростання через 28 днів

Ви підприємець? від 150 $/місяць
Через 28 днів зростання продажів до 108%

is a post from: Aweb-Blog

No

Опубліковано: 28/07/11 @ 03:23
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Новий (і поки безкоштовний) сервіс Google для прискорення завантаження сайтів
Seo-техніки для великих сайтів: як збільшити видимість продукту в органічному пошуку
Відстеження кнопок Like і Tweet за допомогою Google Analytics
Великий Бренд стежить за тобою
Принцип «Щось, або нічого»