CheapTop - швидко і дешево в топ! Або якісна і дієва розкрутка за розумні грошіВи створили веб-сайт, можливо навіть з оригінальним дизайнерським оформленням, унікальним контентом, відмінною інформативністю і прекрасною навігацією! Але, на жаль, не факт, що його хоч хтось побачить і відвідає. Він може загубитися в повній безізвестності просторів Інтернету, серед величезної кількості інших, не менш цікавих сайтів. Сайт потрібно розкручувати!

У цьому Вам допоможе CheapTop! Отже, що пропонує сервіс:

Реєстрація в каталогах веб-сайтів - відмінний спосіб розкрутки веб-сайтів

Пошукові системи є основним джерелом трафіку для багатьох сучасних інтернет ресурсів. Тому просування веб-сайту в пошукових системах стає головним завданням людей, зацікавлених в отриманні якомога більшого числа відвідувачів на свій веб-сайт.

Велике значення при формуванні видачі пошукових систем має посилальне ранжування. Кількість посилаються ресурсів можна збільшувати за допомогою обміну посиланнями, покупки посилань на разлмчних ресурсах, а також за допомогою реєстрації в різних каталогах веб-ресурсів.

Каталог ресурсів або каталог сайтів - це структурований набір посилань на веб-сайти з коротким їх описом.

Всі каталоги можна розділити на наступні групи:

- закриті каталоги - додавання ресурсів в такий каталог може здійснювати тільки одна особа;

- білі каталоги - при реєстрації сайту в каталозі не обов'язково розміщувати на своєму веб-сайті зворотну посилання на каталог. При розміщенні посилання на такий каталог сторінка опису сайту в каталозі займає високі місця в порівнянні зі звичайними посиланнями;

- сірі каталоги - перед подачею заявки на додавання веб-сайту в даний каталог треба розмістити зворотну посилання;

Необхідно додати, що, на сьогоднішній день, реєстрація в каталогах сайтів є одним з найбільш дієвих способів розкрутки сайту в пошукових системах і дозволяє залучити на нього багато цільової аудиторії. Це метод, який, так само, не несе небезпеки застосування до реєстрованим сайту штрафних санкцій з боку пошукачів. Звичайно, якщо реєстрація проводиться лише у "білих каталогах" ресурсів, які не вимагають зворотного посилання.

Крім збільшення трафіку, реєстрація в каталогах веб-ресурсів потрібна так само для збільшення показників "Індекс цитування" і "PageRank", які використовуються провідними пошуковими серверами, як один з критеріїв за ранжуванням посилань в результатах пошуку.

Наприклад, за допомогою ручної, автоматичної і напівавтоматичної реєстрації в каталогах сайтів новий веб-ресурс отримує сотні, а то й тисячі прямих посилань, що є одним з обов'язкових умов для його успішного просування.

Хоча сам процес реєстрації відносно простий, для цього використовуються спеціальні програмні інструменти, але для того, щоб зібрати актуальну базу каталогів, перевірити їх на видимість пошуковими системами, вибрати тільки білі каталоги сайтів - завдання, для вирішення якої потрібне дуже багато часу та праці . Ось чому краще довірити реєстрацію в каталогах тим, хто професійно займається наданням таких послуг. Тоді можна буде розраховувати на відмінний ефект від реєстрації ресурсу, тобто отримання найбільшої кількості враховуються пошукачами посилань.

А наявність прямого посилання на ваш ресурс полегшує його знаходять для користувачів. Крім того, враховуючи вузьку тематичність розділів або навіть цілих каталогів, в яких знаходиться посилання, що надходить на веб-ресурс трафік у великій мірі є цільовим, а значить, найціннішим для вашого веб-ресурсу.

Таким чином, реєстрація в каталогах веб-ресурсів , природно, сприяє розкручування ресурсу. Кожен каталог стане не тільки відмінним інструментом у справі просування сайту, але і принесе Вам зацікавлених відвідувачів.Реєстрація в соцзакладках - вдалий інструмент просування ресурсів

Створивши сайт, про нього обов'язково слід "заявити" привселюдно. І щоб його побачили пошуковики, причому відразу, а не коли-небудь, Вам тільки потрібно зареєструвати сайт в соціальних закладках!

Сьогодні, соціальні закладки - це відмінна альтернатива всім відомому "Обраному". Практичність соціальних закладок в тому, що створення, додавання закладок виконує людина, то є вибір заснований не на роботі "штучного розуму" пошукового робота, а на індивідуальних пристрастях користувача мережі Інтернет.

Зберігши вподобану сторінку веб-ресурсу в соціальних закладках, можна завжди повернутися до неї, де б ви не були, без оглядки на браузер, застосовуваний системою. Головне мати доступ до Інтернету, все інше виконає за вас сам сервіс. Таки чином, будь ви хоч у відпустці, відрядженні, 3G з'єднає вас зі світовою мережею.

Тому соцзакладках використовуються багатьма людьми, а, значить, з кожним новим людиною зростає і ваш інтерес, так як у сервісу є багато переваг, які можуть надати незаперечну допомогу в просуванні вашого власного сайту.

Сьогодні соціальні закладки вважаються дуже потужним інструментом для отримання зворотних посилань і розкручування сайту. Однак, додавати веб-ресурс в різні сервіси соціальних закладок вручну дуже трудомістко, а встановлювати тулбари всіх сервісів - заняття тільки для терплячих! Саме тому краще довірити реєстрацію в соцзакладках тим, хто професійно займається виконанням таких послуг. Адже в цьому випадку можна буде розраховувати на максимальний ефект від реєстрації ресурсу.

Після реєстрації сайту в соціальних закладках ви отримаєте наступне:

- ви відразу отримаєте велику кількість зворотних посилань на ваш ресурс;

- відвідуваність вашого ресурсу миттєво збільшиться;

- ваші посилання будуть проіндексовані пошуковими системами Яндекс і Google протягом декількох годин.

А також, реєстрація в соціальних закладках допоможе підняти показники "Індекс цитування" і "PageRank", які використовуються провідними пошуковими серверами, як один з критеріїв за ранжуванням посилань в результатах пошуку. У підсумку ваш веб-сайт буде більш високо позиціонуватися в пошукових системах, а також з'явиться потік користувачів.

Враховуючи той факт, що використання соціальних ресурсів для просування сайтів, явище порівняно нове, це дуже позитивно позначається на просуванні саме цим способом. Природність надісланих посилань не викликає підозр, бо як майданчики-донори мають великий авторитет у Google і Yandex. Замовивши цю послугу просування, ви спочатку "засвідчити" пошукові машини в тому, що Ваш ресурс дуже привабливий для відвідувачів!

Таким чином, слід відзначити, що з метою розкручування сайту і збільшення трафіку реєстрація в соціальних закладках є ефективним і оптимальним методом.

Постинг в блоги - хороший і дієвий метод розкрутки сайтів

Як відомо, успіх будь-якого інтернет ресурсу полягає у його популярності, в якості, а також кількості посилань на нього. При чому якщо сайт добре висвітлює будь-яку тему, то відвідувачі самі ставлять на нього посилання на своїх власних блогах, веб-сайтах, а також різних сервіси у мережі Інтернет. Але як бути тим, у кого молодий веб-ресурс, або тематика не дуже популярна, щоб відвідувачі заходили на нього юрбами?

От саме в цьому випадку справжні фахівці з розкручування інтернет - проектів прийдуть вам на допомогу.

На сьогоднішній день, хорошу можливість поліпшити видимість ресурсу в пошукових системах і в результаті збільшити цільову аудиторію веб-ресурсу надає послуга - ручне коментування блогів. Посилання, залишені в коментарях блогів, актуальні і їх використання дає непогані результати при розкручуванні інтернет ресурсу. Просування сайтів ручним коментуванням блогів все більше стає популярним.

Ручне коментування блогів - це відмінний метод просування веб- сайтів. Розумне написання коментарів у блогах дає відмінний ефект. На відміну від не умільців, які роблять багато помилок в цьому виді просування, професіонали підходять до подібної справи відповідально. Тому ручне коментування блогів необхідно довіряти досвідченим фахівцям.

Сьогодні всі знають, що пошукачі дуже люблять посилання з веб блогів. Після розміщення хорошого корисного коментаря власник блогу, часто і відвідувачі з задоволенням відвідають і на ваш ресурс, оцінять вашу інформованість у обговорювався питанні.

Досвідчені фахівці постинг до блогів здійснюють вручну на якісних, "живих" інтернет ресурсах, на яких посилання з коментарю доступна для індексації Яндексом.

Промо-матеріали

Переваги від ручного коментування в блогах наступні:

- коментування в релевантних блогах;

- перевірка веб блогів на якість (веб блог для людей, живої блог);

- невеликий трафік з добре відвідуваних блогів;

- вічна посилання на ваш ресурс;

- блоги відмінно індексуються пошуковими машинами. Посилання з коментаря на хорошому веб блозі підвищує авторитет вашого веб-сайту;

- збільшення посилальної маси, вплив на позиції у видачі пошукових систем, що дуже важливо при розкручуванні ресурсів;

- величезна економія коштів, у порівнянні з офіційною покупкою посилання на блозі.

Таким чином, постинг до блогів дасть вашому веб-сайту хороший "поштовх "в очах пошуковиків, відмінний приріст посилальної маси і, як наслідок, збільшення" Індексу цитування ".

Все це можна отримати і БЕЗКОШТОВНО!У Вас є сайт/блог, але немає грошей/часу для його просування? У Вас є гроші, але Ви не хочете викидати їх на вітер? Ви хочете заробляти на Вашому сайті шляхом продажу посилань, але не бажаєте витрачати гроші на нарощування параметрів цитування? Ви просто хочете заробити на партнерській програмі, конвертуючи Ваших відвідувачів в гроші?

Тоді наша пропозиція для Вас!
Що ж, до справи! Ви хочете отримати реєстрацію в каталогах від визнаного лідера ринку реєстраційних послуг CheapTop ?
А на додаток ще й сабміт в сервіси соціальних закладок ?
До всього цього ще можливість заробляти!

Причому все це БЕЗКОШТОВНО

Тоді Вам сюди

Опубліковано: 24/03/11 @ 05:18
Розділ seo Блоги Заробити Пошуковики

Рекомендуємо:

Calibre - E-book management. Наведи лад у своїй е-Бібліотеці
Блоги як основа для початківців
OXOnetwork - нова партнерка по фарм
Hello World, я повернувся
Пошук по світовому Інтернету в Яндексі