Про мотивацію, робочому графіку і пуфику в кімнаті відпочинку

У нас в компанії є кухня, душ, чай-кава-капучіно, спортзал, обідів і вільний графік у повному розумінні цього слова.

Знаєте чому? Ринок змусив. І все, крім вільного графіка, я схвалюю і дотримуюся думки, що таки так, це потрібно і корисно. Наявність/відсутність усіх цих ніштяк лежить, звичайно, на совісті роботодавця, і оголошувати їх обов'язковими атрибутами при виборі місця роботи - перебір, але так - зайвими вони ніколи не будуть. Та й коштують не так дорого, щоб економія на них виглядала доцільною.

© Sally Ann French

Але ось «вільним графіком в повному розумінні цього слова» - категоричне «Ні».

1) Програмування - робота творча і потрібно працювати, коли нахлине натхнення

Чим робота програміста принципово відрізняється від роботи проектувальника, скажімо, систем опалення? Або від роботи архітектора? Або, наприклад, авіа-інженера?

Ну так, звичайно ж, програмісти - це якась вища каста. Програміст - це практично художник, кожен день винаходить щось нове і тому потребує музі. Може справжньому талановитому програмісту треба ще «бульбік дунути», щоб більш якісний код написати?

А якщо ж виходити з того, що програмування - це така ж розумова робота як і перераховані вище, то виходить, що всі працівники інтелектуальної праці мають працювати за отфонарному графіком. Давайте ка уявімо, що так і буде.

2) У кожного годинник ефективної роботи індивідуальні. Кому то працюється краще уночі, а кому-то вдень.

Згоден. Мені, наприклад, працюється ефективніше ввечері. Але й вранці теж зле бідно, та працюється. Разом ми маємо два варіанти:

Так от, грунтуючись на трирічному досвіді, зі стовідсотковою впевненістю можу стверджувати: навіть якщо фіксований робочий графік викликає у безвідповідальних ледачих програмістів скривджене вираз обличчя, компанії він ЗАВЖДИ приносить тільки вигоду. І при невеликому просіданні ефективності роботи деяких творчих особистостей ефективність компанії в цілому - зростає.

P.S. Просто ще одна думка

Взагалі вільні графіки - це «фішка» виключно наших IT-компаній. Причому «фішка» ця вимушена і тимчасова, і буде існувати до тих пір, поки гроші для цих компаній будуть легкими, а хороші кадри - дефіцитними і примхливими. Ні в одній іншій області такого распи .. яйского підходу до роботи не знайти.

Наприклад, в однієї великої компанії, яка займається проектуванням/будівництвом промислових підприємств, робочий день встановлений з точністю до 10 хвилин. При цьому на обідню перерву виділяється не 1 годину, як за КЗпП, а 45 хвилин. Решта 15 хвилин з кожного дня складаються в 1 годину 15 хвилин часу до кінця робочого тижня і тому в п'ятницю люди йдуть додому на 1:15 раніше.

P.P.S. І трішки особистої статистики

У нас, як я говорив, графік вільний. Але от що дивно: найкращі працівники - ті, що уважні, відповідальні, які пишуть якісний код та додержує терміни, ходять на роботу за графіком. Так, у кого то з них робочий день починається о 9, а у кого-то в 10. Але графік точний і дотримується ними добровільно. Ніхто їх до цього не примушував.

- друга категорія людей - допускають певні вольності. Від початківців робочий день о 15:50, до дозволяють собі взагалі іноді не приходити на роботу, коли «у дівчини вихідний» або «мама в гості приїхала».

Так от. Наші обговорення на форумах - це одне, а факти - це інше: друга категорія людей в роботі допускає точно такі ж вольності, як і в організації свого життя. Це баги, зриви термінів, відкладання роботи «на потім» і постійне перебування у впевненості «кому треба, почекають до завтра. Я і так дуже цінний, без мене не проживуть. "

Зараз може бути і не проживуть. Але як тільки з'явиться можливість, повірте - від вас без жалю позбудуться.

Опубліковано: 08/08/11 @ 03:06
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Освіта в Голландії чи юзабіліті-перековування мізків
18-й випуск подкасту "Відверто про IT-кар'єризм". Бесіда з іншим PM-му
Трохи про PostPR.ru + оголошення
Щоденні пріоритети менеджерів і власників IT-outsource компаній
Дайджест тижня, 5 серпня