Костянтин Леонович, Sape: «Система дає стійкий дохід, і це не може не залучати велику кількість нових сайтів."

Костянтин Леонович - менеджер по роботі з ключовими партнерами Sape.ru, особа дуже публічне; це людина, що виступає «рупором» біржі, в минулому - досвідчений оптимізатор, побудував сітку з декількох тисяч сайтів.

Ми з задоволенням послухали доповідь Костянтина на 8P в Одесі, і тоді ж народилася думка попросити його відповісти на кілька каверзних запитань з приводу Sape. Що з цього вийшло - читайте далі.

Костянтин, добрий день.

1. Перше питання - деякі вебмайстра скаржаться, що в Sape довго розкуповуються посилання. Можете прокоментувати?

Найчастіше від нестачі рекламодавців страждають виробники так званих псевдосайтов. Сайт поганої якості, з шаблонним дизайном, автоматично згенерували текстами, створений виключно з метою заробітку на посиланнях виглядає непривабливо в очах рекламодавця. Природно, що перевага покупців буде віддаватися хорошим, якісним сайтам, які продають по 1-2 посилання зі сторінки.

2. Чи існує тенденція до зменшення числа донорів в цілому (і якісних донорів окремо) на установку саме орендних посилань?

Навпаки, потік якісних, сильних сайтів не слабшає. Система дає стійкий дохід, і це не може не залучати велику кількість нових сайтів.

3. Що Ви думаєте про модель «один рекламодавець - багато вебмайстрів»?

Це дуже небезпечна для вебмастера модель. Якщо щось трапиться з рекламодавцем - і вебмайстер втратить весь свій дохід. Працювати з багатьма покупцями, в рамках різних рекламних інструментів (посилання, статті, постові, новини, оголошення тощо) - розумна і безпечна модель.

4. Чи буде Sape розширювати свою присутність на ринку вічних посилань? Або поки досить PR.Sape?

PR.sape займає вагомі позиції на цьому ринку за рахунок пропозиції унікальних інструментів і якісних посилань. Ми продовжимо надавати оптимізаторам зручні, недорогі та швидкі способи отримання посилань вищої якості. А зростання частки ринку прийде сам собою.

5. Статистика, яку Ви називали (вічні посилання окупаються за сім років) - звідки вона?

Порівняння середніх цін по системах Sape і Pr.sape на сайтах з тИЦ більше 1000. Виходить, що вартість вічної посилання дорівнює вартості оренди посилання на тому ж сайті в протягом 7 років.

6. Якщо не помиляюся, на 8P Ви говорили про те, що скоро в Sape можна буде купувати твіти. А що щодо лайкою та відгуків в соціалках?

Подібних планів немає, але тема потенційно цікава для нас.

7. Які прогнози щодо твітів? Розкручених акаунтів мало, обороти невеликі.

Прогнозів не будуємо, ринок реклами в твіттері слабо сформований. Поточна кількість твиттеров дозволяє почати роботу з цього формату і запропонувати оптимізаторам цікавий продукт.

8. Кажуть, що посилальне дає тільки 20% внеску в позиції сайту. Що Ви про це думаєте?

Посилання - один з факторів ранжирування, і вплив цього чинника може бути вище або нижче залежно від безлічі умов (пошукова система, запит, тощо). Але одне незмінне: посилання в зв'язці з внутрішньою оптимізацією дозволяють Вашому сайту досягти будь-яких позицій в пошукових системах.

9. Досить часто можна почути думку, що тільки 10-15% посилань з Sape передають значимий вагу. Можете прокоментувати?

Якщо Ви правильно працюєте з системою, то кожна Ваша посилання буде передавати вагу. 10-15%, про які Ви говорите - це міра професіоналізму покупців, думка яких Ви чули. Ми постійно проводимо освітню роботу з нашими користувачами, тим самим намагаємося підвищувати ефективність кожного оптимізатора.

P.S. На жаль, самі каверзні питання залишилися без відповіді. Шкода, але що поробиш. За допомогу у підготовці питань спасибі Дмитру Шахову (Kazapa).

P.P.S. Доповіді з 8P (у тому числі, і доповідь Костянтина) можна подивитися тут , а почитати про конференцію - тут .

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 10/08/11 @ 01:27
Розділ seo Заробити

Рекомендуємо:

Кросспостінг повідомлень з Google + в twitter і facebook
Про мотивацію, робочому графіку і пуфику в кімнаті відпочинку
Освіта в Голландії чи юзабіліті-перековування мізків
18-й випуск подкасту "Відверто про IT-кар'єризм". Бесіда з іншим PM-му
Трохи про PostPR.ru + оголошення