Як перекидати контакти між Google +, Twitter, Facebook і LinkedIn

Можна швидко і просто перенести всіх своїх друзів, партнерів, клієнтів і знайомих з однієї соціальної мережі в іншу, вивантаживши файл СSV або скориставшись вбудованими інструментами імпорту.

Це досить простий спосіб, між тим, багато людей (і я сам, в тому числі) зареєструвавшись у новій соціальній мережі, починають додавати друзів заново.

Що можна зробити:

1. Експорт бази контактів з LinkedIn
2. Експорт передплатників по електронній пошті з Feedburner

3. Google + за замовчуванням пропонує додати всі Gmail-контакти, а завантажити туди додаткові (з інших поштових клієнтів) можна зайшовши у вкладку Контакти/Імпорт контактів . Підтримуються Outlook, Hotmail, візитки vCard та інші.

4. Можна додати в Twitter контакти з.

5. Додати друзів на Faceook можна тут ; найбільш цікавими варіантами для нас , мабуть, будуть Яндекс і теж СSV. Але набагато цікавіше інше - як додати туди контакти з Gmail. Всім відомо, що ці дві корпорації люблять один одного як кішка з собакою, тільки користувачеві це нітрохи не цікаво, і наше діло праве, тому йдемо сюди .

конектиться до сервісу через Facebook, даємо дозвіл на обмін даними і отримуємо текстовий файлик, який нас просять зберегти в текстовий документ і назвати facebook.csv :

Далі йдемо назад в Gmail на вкладку Контакти/Додаткові дії/Імпорт і завантажуємо цей файлик. Якщо хтось ще сумнівається, чи варто робити таке об'єднання, можна не лякатися - контакти не відразу приєднуються, а чекають схвалення:

Ну і звичайно було б зовсім нецікаво, якби хитрий Facebook не знайшов спосіб імпортувати все назад , така собі рекурсія.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 09/08/11 @ 07:01
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Костянтин Леонович, Sape: «Система дає стійкий дохід, і це не може не залучати велику кількість нових сайтів."
Кросспостінг повідомлень з Google + в twitter і facebook
Про мотивацію, робочому графіку і пуфику в кімнаті відпочинку
Освіта в Голландії чи юзабіліті-перековування мізків
18-й випуск подкасту "Відверто про IT-кар'єризм". Бесіда з іншим PM-му