Особливості американців в плані інтернету

Дорогі друзі, мене час від часу запитують, чим відрізняються американці і їх світогляд в плані комп'ютерів і інтернету. Щоб відповісти на це питання раз і назавжди, я вирішив зібрати свої думки і написати цей пост.

Особенності американців у плані інтернета

Photo courtesy North Dakota Tourism

речі, це дуже зручно. Тепер, коли мене запитують, чому я виїхав з Америки, то я даю посилання ось на цю статтю: 8 причин, чому я виїхав з Америки .

Порівнювати нас і американців не можна. Америка - це інша планета, і люди там зовсім інші. Звичайно, є спільні риси, але відмінностей набагато більше.

Я прожив в Америці 4 роки. За цей час я багато спілкувався з американцями і дізнався про них багато цікавого. У сьогоднішній статті я зупинюся на тих особливостях жителів Нового Світу, які так чи інакше пов'язані з комп'ютерами і інтернетом. Думаю, цей пост буде корисний власникам англомовних сайтів та сервісів.

Я не беруся стверджувати, що все перераховане в статті ставиться до всіх американцям, просто на основі свого життя в Америці для себе я зробив певні висновки, якими і ділюся з вами.

Отже, чим же відрізняються американці в плані інтернету?

В Америці дуже популярні інтернет-аукціони

Ми дружили з одним американцем, який на інтернет-аукціоні ebay.com купив бар в сусідньому штаті. Знайомий був далеко не дурним людиною, просто бар йому сподобався, і він хотів вкласти гроші. Він купив цей заклад, ні разу там не побувавши, оцінивши його тільки по фотографіях.

До бару було близько п'яти годин на машині, тому після покупки йому довелося раз на тиждень їздити туди для контролю і ведення бізнесу.

Опубліковано: 10/08/11 @ 08:48
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Як перекидати контакти між Google +, Twitter, Facebook і LinkedIn
Костянтин Леонович, Sape: «Система дає стійкий дохід, і це не може не залучати велику кількість нових сайтів."
Кросспостінг повідомлень з Google + в twitter і facebook
Про мотивацію, робочому графіку і пуфику в кімнаті відпочинку
Освіта в Голландії чи юзабіліті-перековування мізків