Google + ... Так, інвайт теж будуть.

Так вийшло, що соціальна мережа вже працює ... ну принаймні більше місяця, а я і словом не обмовився про неї. А за цей час перечитав багато всякої поебень корисної інформації, щось у стилі «Чи варто воно того?» Або «Перше враження», хтось навіть примудрявся роздавати інвайт за ретвіти.

Отже, перше враження . Як же красиво! Нічого не зрозуміло. Але після 10-хвилинного і користування стало більш зрозуміло, що взагалі-то нічого особливого тут крім кіл і нема. І більшість реєструється спираючись на стадне почуття: «Все реєструються, і я зареєструюся». І тільки тому на запитання: «Чи варто?» Можна відповісти: «Так, безперечно варто». Я вже і в попередній статті про слив трафіку говорив, що ігнорувати соціальну мережу з трафіком, з особистої неприязні - нерозумно. Ви насамперед PR-менеджер і вам потрібно щоб якомога більше людей дізналося про ваші продукти, а щоб більше людей дізналося про ваші продукти, потрібно слідувати за модою і тенденцією, тобто реєструватися у всіх соціальних мережах і гарненько там піарити свій продукт .(...) Читати Далі -


© - Бізнес, SEO & SMO, ведення блогів, саморозвиток, лайфхакі! | Пост опублікований на блозі DeniDen.com | Щоб слідкувати за оновленнями ви можете, а також Слідуйте мене в.

Опубліковано: 15/08/11 @ 10:30
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Історія про те, як хлопчик змінив світ
Як збільшити кількість переглядів сторінок
BuyPost як біржа для вебмайстрів
Нові правила спілкування на ДОУ
19-й випуск подкасту «Відверто про IT-кар'єризм». Бесіда з РМ-му у відставці