Чи повинен програміст отримувати більше свого менеджера?

Сьогодні міркую по вкрай провокаційного питання:)

Почну відразу з відповіді на питання - при правильній організації праці, за рідкісним винятком, відповідь - «ні». Не повинен.

©

Тепер, власне, розберемо топік на запчастини. В ІТ-шної конторі менеджер - поняття розмите, як хмарний сервіс, тому спочатку визначимося з функціоналом менеджера:

Ці функції можуть бути розкидані на різних людей або ж декілька функцій на одну людину, або ж шматок функції на людину та ще шматок іншого, загалом, всяке буває в реальності.

Чому, на мій погляд, програміст не повинен отримувати більше свого начальника в якійсь сферичної вакуумної ситуації? Тому, що відповідальність на начальнику вище. Все, це головне мірило розміру зарплати при правильному розкладі.

Чому, відповідно, нерідко програмісти отримують все ж більше?

Два варіанти:

Типовий приклад «абияк» - є дівчинка, у якої є англійська, вона спілкується з клієнтом, є командир, наприклад, спеців по Перлу, у якого є команда, і є якась людина, якій доручено робити плани в МС Проджект і бігати до начальства на доповідь. Ця людина, заодно, ніби як командує проектом.Далее, у командира перлістов і так вистачає геморою, його люди тягнуть три проекти, це четвертий, овертайми вже норма, і так далі.

Дівчинці, загалом-то, все пофіг, так як вона студентка останнього курсу, рада мати хоч якусь роботу, але платять їй копійки, а тому ентузіазму у неї немає. Ах так, і вирішувати, які фічі в проекті будуть, а які ні - доручено особисто програмісту Васі, т.к. перловщік зайнятий, а начальник і дівчинка не відрізняють Foxbase від ftp protocol.

Знайома картина? До речі, pay grades в цій ситуації можуть бути взагалі розкидані «Великим Білоруським Рандомом», плюс, можуть постійно виникати конфлікти через зон відповідальності, прав на юзаніе тих чи інших співробітників, дільба серверних ресурсів та ін.

Типовий приклад «непонятки» - улюблений програміст начальства отримує зп Х грошей, тому що він цінний і так далі, а командир цього програміста і ще пари десятків тестерів, дизайнерів та інших сисадмінів, який отримує по голові зверху, від начальства, і знизу, від підлеглих, з убитим здоров'ям, порваними нервами і сивим волоссям - ледь за 30 - отримує 0.7Х грошей. Тому, що «програміста фіг знайдеш», а «менеджерів цих розвелося, як собак».

Теж знайомо, да? Менеджери середньої ланки - сама Нелояльна частина пострадянських ІТ-компаній, і, нерідко, з повним на те підставою, адже життєва ситуація такого менеджера (реальний випадок, деталі змінені): «прикинь, у Васі, який просто середній програмер на Яві, зарплата 3 000, а в мене, якому доводиться возитися з 25-ю співробітниками, 3500 !!!». Як відноситься такий умовний менеджер до компанії і до начальства? Ага.

Таким чином, оплата, невідповідна розміром відповідальності, деморалізує і демотивує менеджерів.

Власне, а як треба? Є у мене позитивний приклад вирішення цієї проблеми з іншої галузі. З аудиту (не слід, однак, вважати, що я пропоную їх практику один в один скопіювати).

Аудит, по крайней мере, в компаніях Big4, це та ж продаж людиногодин через проекти, які робляться для клієнтів. Дуже схоже на аутсорс. Як там це працює? Є чітка, схожа на армійську, градація співробітників, саме що а-ля армійські звання, що привласнюються за кваліфікацію, вислугу років і особливі успіхи.

Певну роль в проекті може отримати тільки людина зі званням не нижче планки. Зарплати, базові, залежать від «звань» ж, при цьому, є, звичайно, і варіації в залежності від особистих успіхів і/або успіхів компанії. При роботі в проекті над людиною - завжди начальник більш високого «звання». Відповідальність завжди залежить від «звання» ж.

Конфліктна ситуація між двома начальниками в одному проекті вирішується через ранг - у кого більше зірочок на погонах, за тим і фінальне рішення (і відповідальність за нього).

Працююча вертикаль влади, в даному випадку, один із чинників того, чому маржа і рейти в Big4 в рази перевершують соотв. рейти і маржу в аутсорс.

Цікаві і ваші думки з даної проблеми:)

Опубліковано: 16/08/11 @ 06:30
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Рейтинг мов програмування (результати другого опитування)
Google + ... Так, інвайт теж будуть.
Історія про те, як хлопчик змінив світ
Як збільшити кількість переглядів сторінок
BuyPost як біржа для вебмайстрів