Определяйка або визнач-ка:)

Давно я в руки не брав якоїсь справді корисний софт з тих пір, як мені попалися yazzle, semonitor, allsubmitter і якісь дрібні програми-помогалкі:) Зараз довелося за пару років відчути, що є жінки в російських селищахще люди, які готові створювати дійсно нормальний і корисний софт!

Отже, представляю вашій увазі - ОПРЕДЕЛЯЙКА ! Дивна назва, але чому воно таке є здогадки, бо з її допомогою можна визначити все, що душі завгодно причому масово! Як я розумію, в цьому і весь толк програми. Определяйка абсолютно безкоштовна і аналогів їй немає!

Припустимо, що у вас багато сателітів або навіть СДЛ, на яких ви постійно перевіряєте тІЦ і PR при апдейтах, кількість проіндексованих сторінок в Google і Яндексі - чим? Поки що не було софта, який стільки все збирав про велику кількість сайтів в такий проміжок часу, тому можна по праву назвати це найкращим софтом у своїй категорії:)

Програма аналізує:

... і для такої кількості сайтів, що вам необхідно:)

Определяйка

Определяйка

Спробуйте покористуватися - вам повинно сподобатися! Мені сподобалася, принаймні зайвою не буде - займає мало місця і комп'ютер не вантажить.

Ну і багато літер ще від авторів програми, які можна прочитати і, власне, завантажити програму тут - http://netpeak.ua/soft/opredelyayka / :)

Нова версія програми Определяйка - версія 1.3:

 • додали можливість роботи з proxy
 • пофіксити проблему з індексацією в Яндекс
 • додали перевірку кількості внутрішніх/зовнішніх посилань на сторінці
 • додали перевірку віку домену
 • Нова версія програми Определяйка - версія 1.3.3:

  У зв'язку з тим, що Яндекс обмежив отримання деяких даних через XML з Я. Бара - вийшла нова версія 1.3.3 і ці параметри були видалені з програми. Будь ласка, поновіть програму.

  Опубліковано: 25/03/11 @ 01:32
  Розділ Різне

  Рекомендуємо:

  SEO analizator - визначення позицій сайту в пошукових системах
  CheapTop - швидко і дешево в топ! Або якісна і дієва розкрутка за розумні гроші
  Calibre - E-book management. Наведи лад у своїй е-Бібліотеці
  Блоги як основа для початківців
  OXOnetwork - нова партнерка по фарм