Дайджест тижня, 19 серпня

Добрий день, шановні читачі.

Через брак гучних новин в українській IT-сфері, можна знову згадати про старі, зокрема, щодо поданих до парламенту законопроектах, які стосуються пільгового оподаткування для компаній-розробників. У своїй черговій колонці глава Telesens Едуард Рубін розглядає ще один аспект цих проектів , що стосується залучення IT-компаній у підготовку кадрів.

І ще один матеріал, на цей раз стосується IT-фахівців північного сусіда: невелике дослідження зарплат і вартості життя у містах Росії, Європи, США та Азії.

Новини

Практика

Теорія

Звичайні розділи Дайджесту вже закінчилися, але у мене в запасі залишилися ще два посилання, якими хочеться завершити сьогоднішній випуск. По-перше, просто цікавий матеріал - як вставити зображення в QR-код , по-друге, серія коміксів« f (x) і її друзі »для любителів диференціального й інтегрального числення.

Ось тепер сьогоднішній випуск Дайджесту тижня можна закінчувати. Гарної вам погоди і ненудних вихідних. До зустрічі в наступну п'ятницю!

У підготовці випуску брали участь: Сергій Волошин , Руслан Шевченко , Ігор Кононученко , Олександр Соловйов , Сергій Маляров .

Опубліковано: 19/08/11 @ 06:50
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Менеджери в Agile проектах
Дослідження: наскільки «соціалізовані» топові сайти у видачі Yandex і Google?
Помилка плагіна Popularity Contest на WordPress 3.2
Проблема з плагіном Quick Cache
Як зробити презентацію, яку буде цікаво дивитися - відеоурок