Конференція по пошуковому просуванню і інтернет-маркетингу Optimization 2011, Харків

14-15 жовтня в Харкові, у виставковому комплексі «Радмір Експохол» компанія «Promodo» проводить III Всеукраїнську конференцію «Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет».

Цього року Optimization.com.ua збираються відвідати до 400 учасників - професіоналів у галузі інтернет-маркетингу, власників інтернет-бізнесу і фахівців у галузі інформаційних технологій з усією Україною.

Конференція - це унікальна можливість обмінятися досвідом з фахівцями в сфері ведення бізнесу в мережі, зав'язати довгострокові партнерські відносини, а також визначити нові напрями розвитку у сфері інтернет-комерції.

У програмі серед доповідачів:

Олександр Ольшанський (Internet Invest Group), Микола Шестаков (Компанія «Яндекс»), Михайло Козлов («Mail.ru»), Олексій Іванов («ISEE Marketing»), Марина Голоднікова (Google.com), Євген Галкін ( Google.com), Сергій Петренко - («Яндекс.Україна»), Артем Бородатюк (Netpeak), Дамір Халілов (GreenPR), Костянтин Леонович (Sape.ru), Владислав Чечоткін (Rozetka.ua), Євген Шевченко (UaMaster), Владислав Флакс (OWOX), Юрій Кушнеров (Seolib.ru) та інші.

Про що конференція

В рамках конференції учасники зможуть відвідати майстер-класи і послухати доповіді від фахівців в області інформаційних технологій.

Програма конференції:

1. Пошукові системи, тенденції розвитку ринку;
2. Просування сайтів, пошукова оптимізація;
3. Контекстна реклама.

Програма майстер-класів:

1. «Google Analytics і Yandex-Метрика, як основні інструменти оцінки ефективності маркетингових кампаній в Інтернет». Ведучий - Артур Кушнір, Promodo.

2. «Sape.ru - тенденції розвитку, нові можливості та інструменти системи». Ведучий - Костянтин Леонович, Sape.ru.

3. «Контекстна реклама: практика, прийоми, професійні трюки» - Марина Голоднікова та Євген Галкін, Google

4. «Правове врегулювання відносин замовників і виконавців послуг з інтернет-маркетингу». Ведучий - Ілля Крючков, Mitridat.UA

Кому буде корисна конференція

- Замовникам послуг інтернет маркетингу, власником бізнесу, маркетологам, керівникам інтернет-проектів.

На конференції в учасників буде можливість зав'язати ділові знайомства з перспективою плідного довгострокового співробітництва, дізнатися про нові тенденції і ефективних рішеннях у сфері інтернет-маркетингу, отримати корисні рекомендації та виробити успішну стратегію ведення бізнесу в мережі. Важливим аспектом є і правові аспекти ведення бізнесу в мережі, про яких також буде йти мова.

- SEO-спеціалістам, фахівцям з контекстної реклами, веб-майстрам і іншим професіоналам в інтернет-сфері.

Слухачі зможуть обмінятися досвідом успішного просування ресурсів, зав'язати корисні знайомства з представниками пошукових систем, і отримати свіжу інформацію про нові алгоритми пошуку з перших рук.

- А так само всім зацікавленим інтернет-маркетингом, просуванням сайтів або планують розпочати свій бізнес в мережі.

Optimization.com.ua - це:

- Можливість отримати уявлення про пошуковому просуванні сайтів, ефективних контекстних кампаніях і пошукової оптимізації від провідних фахівців у сфері інтернет-ринку.

- Дискусійна майданчик для обговорення актуальних питань ринку, обміну інформацією та досвідом.

- Спілкування з фахівцями. На конференції ви зможете завести корисні знайомства, знайти нових замовників, підрядників і партнерів. Для цього передбачена комфортна зона відпочинку і спілкування.

Посилання на захід.

Переглянути репортажі та фотоогляд з конференції 2010 року ви можете тут .

Компанія Авеб виступає інформаційним партнером конференції. Увага! Щоб отримати знижку в 10%, вкажіть Aweb при реєстрації в графі «Знижка з порталу-партнера» .

До зустрічі в Харкові!

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 23/08/11 @ 07:19
Розділ seo Пошуковики

Рекомендуємо:

Написання продають і мотиваційних текстів. Підготовка, залучення уваги, технічні прийоми і тестування
Роздуми після конкурсу "просування неминуче"
Що таке показник відмов (bounce rate)?
Сайт-шоу - приклади гарного веб-дизайну
Чи не єдиними посиланнями живий сеошник