Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку

ФундаментальностьПеріодично переглядаючи статистику відвідуваності свого блога через google analytics все частіше звертаю уваги на те, що старі фундаментальні пости ака мануали (1 , 2 , 3 , 4 , 5 ) дають стабільний трафік з пошуку. Причин цьому я бачу кілька.

Перша і основна - пости реально корисні для великої аудиторії, відповідають на запитання користувачів, задовольняють їх інформаційну потребу і як наслідок дають хороші значення внутрішніх та поведінкових факторів ранжирування. Щодо внутрішніх у принципі особливих питань бути не повинно: SEO верстка була виконана спочатку, а над перелінковкою намагаємося постійно працювати.

Друга причина - я банально ці сторінки просував через rookee . Коли я пробував цю систему, то в якості ключевіков в тому числі використовувалися дані статистики ліру, звідки я брав запити, за якими вже є позиції з метою ці самі позіуіі підтягнути. Так ці ключі потрапили в просувні. І крім того, я закуповувався постовими на ці сторінки.

Дані взяті з початку року по поточний момент. Природно, більше всього трафіку отримує морда. Далі по спадаючій.

Перегляди сторінок на блозі

Розглянемо докладніше другий пункт, точніше пост - як розкрутити сайт . Переходимо до зведення по навігації

Джерела трафіку

Бачимо ось таке. Точки входу на сайт саме на цю сторінку як на першу - 83 відсотки. Інші 16 відсотків - це переходи з інших сторінок цього сайту. Ті трафік здебільшого «зовнішній».

Точки входу

Точки виходу зі сторінки. Виходять з сайту саме з цієї сторінки 70 відсотків відвідувачів. Решта майже 30 йдуть далі по сайту на інші сторінки. З них 1,57 відсотка перейшли на сторінку з пропозицією послуг просування сайтів . Ось вона конверсія.

Точки входу на сторінку

Тепер розглянемо ключові слова входу на сторінку «як розкрутити сайт».

Ключові слова входу

Список великий, всього в ньому 566 різних ключових слів. Повний список (експорт) можна скачати за посиланням . Ось вам речі і живі анкор для просування. Взагалі з цих 566 в якості анкоров використовувалося максимум 20. Решта хвіст насамперед НЧ запитів виліз сам. Ось вам і трафіковое просування. Я не скажу що результати грандіозні - ні, але вони показові.

Мораль поста

Фундаментальні пости - це ваші особисті «інвестиції» в контент, які в майбутньому будуть стабільним джерелом пошукового трафіку. А трафік як відомо це наше все. Пишіть фундаментальний пост, грамотно складіть заголовок посту і title сторінки з постом (не зайвим буде їх зробити неоднаковими, а схожими), унікалізіруйте картинки для картіночного трафіку, пишіть тільки унікальний контент, не забувайте про форматування і заголовки, працюйте над внутрішньою оптимізацією і буде вам і трафік, і гроші з реклами, хоч з банерної, хоч з контекстної, хоч із ще якою іншою. Отримайте трафік на ці пости, отримаєте стабільний пасивний дохід, який направите у подальший розвиток ваших проектів. Ну і собі трохи на життя: на макбуки, Айпад, айфони, квартири, машини, автомобілі, закордонні путівки і тд ...

PS. Цікаво буде подивитися на ці дані через рік, що поміняється і в яку сторону.

Терехов .

Постовий - автоматичні ворота Нарофомінск .

Відео сьогодні - азіатська маршрутка. А вам слабо на такий покататися?


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 4 коментарів | Мітки: Google Analytics , rookee , SEO , Блоги , постової , просування блогу , трафік

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 23/08/11 @ 07:24
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

СісьАдмінскіе будні - глава 1
IT Jam Одеса 2011
Конференція по пошуковому просуванню і інтернет-маркетингу Optimization 2011, Харків
Написання продають і мотиваційних текстів. Підготовка, залучення уваги, технічні прийоми і тестування
Роздуми після конкурсу "просування неминуче"