Google + Twitter - Facebook

twitter facebook google+Це саме ті 4 соціальних мережі/сервісу (називайте як хочете), якими я в даний момент користуюся. Місяць тому перше місце за активністю займав твіттер, далі йшов facebook, потім контакт (я там музику слухаю) і потім google +. Контакт я з титла поста видали, оскільки трафіку він мені практично не дає. Спочатку google + я сприймав як деякий таке новомодноя явище, а вже повідомлення від людей, які додавали мене в кола, і 90 відсотків яких я не знав, підривали мозок. Я намагався зрозуміти хто з них хто, а потім плюнув. Ну додаєте мене, значить напевно знаєте. А раз знаєте, то велкам.

Наприклад в твіттері. У мене 4к + фоловерів. Сам же я йду за 200 + людьми, яких в принципі знаю, Частину з цих 200 так само заволловіла мене. Решту 4к людей і ботів я не знаю. В принципі це не найстрашніше, у Джона Чоу (люблю перечитувати інтерв'ю з ним) на даний момент 53к фоловерів і я не впевнений, що він всіх їх знає.

Про трафік з твіттера я писав кілька разів (один , два ). Він там є і дуже навіть непоганий. Сьогодні якщо я пишу пост на блозі, то я анонсую його тільки в твіттер, ніяких дайджестів, тематичних соціальних мереж. Іноді натискаю Like для facebook, але з цієї соціальної мережі порядного кількості трафіку я не отримував. Вконтакт за моїми спостереженнями дає «попсовий» трафік, який не дуже цікавий. Хоча як показує практика, якщо тематичний цікавий пост розбавити не менш цікавим роликом, то вконтактовци «радіють» таким анонсів. І ось недавно в google + стали з'являтися руху, діалоги і як не дивно трафік.

Якщо в твіттер - це сервіс мікроблогів, facebook - соціальна мережа, то google + - це соціальна мережа заточена під блоги з діалогами, чи що. Ті я можу туди чогось писати, тут же в гілці діалогу отримувати коментарі, плюси ... Ті google + дозволяє саме спілкуватися без декілька нагромаджень, властивих facebook, і більш наочно, ніж це реалізовано в твіттері, коли твої повідомлення або потрапляють всім у паблік, або тільки одній людині в директ месадж.

Причому якщо твіттер після анонсу дає разовий ефект в плані трафіку, а потім твіти йдуть далеко вниз і ефекту немає, то google + може давати ефект і після анонсу, навіть якщо анонс пішов вниз після нових повідомлень. На момент написання посту ось такий скрін з джерелами трафіку на сьогодні за даними woopra. Як ми бачимо, google + вже дав три переходу, у той час як твіттер t.co тільки два. Різниця маленька, але вона є і говорить за себе.

Sources

Я думаю, що в плані перспектив тематичного трафіку у google + є всі шанси, потрібно лише грамотно вести свій аккаунт і природно розкручувати природним чином. Точніше навіть ось так: вести себе природно в google +, ділиться корисною інформацією, вставляти туди в тому числі посилання на свої авторські публікації і радіти життю.

Причому виходить така цікава картина, що разом з твіттером паралельно треба буде вести і google +, причому дуже і дуже бажано їх не перетинати. У моєму особистому твіттері одна аудиторія, в google + інша. І якщо мій твіттер більше для мікроблогів, то google + для діалогів. До речі, було б корисним зробити на блозі коментарі від google + за аналогією з контактом і facebook. Ось трафіку то можна було б збирати. Думаю google згодом реалізує цю фічу.

Разом можна сказати, що google + це не стільки конкурент Твіттер і facebook, скільки ще одна унікальна з точки зору архітектури та ідеї середовище, де можна збирати аудиторію, з якою легко і зручно спілкуватися в плані інтерфейсу мережі і в той же час анонсувати цієї аудиторії корисну інформацію, в тому числі і зі своїх ресурсів. Працюйте, не лінуйтеся і будемо вам щастя.

Терехов .

Постовий - seo блог poleshuk.ru . Нотатки про інтернет-маркетингу.

Відео сьогодні можна буде відправити у свій google + - воно про те, як доблесні поліцейські ГИБДД порушують правила дорожнього руху


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: facebook , google , twitter , vkontakte , розкрутка , твіттер , трафік

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 25/08/11 @ 06:37
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Веб дизайн для ROI: Проектування прибуткових веб-сайтів
Chrome Hackathon & Contest (Kyiv) - Частина I
Знову про менеджерів
Інтерв'ю - Володимир Карпеєв, автор блога vovka.su
Як відстежити реальний показник відмов у Google Analytics