Знімаємо вершки з підписок на кіно

Чекав, чекав підписок на платники, пов'язаних з темою закачування кіно, ось і дочекався. Дуже порадувала новина, що на Kinobrothers.com ввели саме такий формат оплати. Чесно кажучи, звичайні смс вже втомили, так як не дають того божевільного конверта, який був раніше. Тепер справи повинні налагодитися, так як підписки на мою думку - це оптимальний формат для таких платників. Адже тут не потрібно завантажити що-то одне і забути, як це буває, наприклад, з дієтами. Тут важливий саме постійний доступ до контенту, який і забезпечується системою з ребілламі.

Перший тест підписок на Kinobrothers.com дав мені дуже хороший конверт. З цільового трафив виходило іноді в районі 1:25, подивимося тепер, як буде ребіллітся. Зараз обов'язково попрацюю ще й з дорамі, яких на кінотему можна наробити скільки завгодно. А головне - немає проблем з ключевіков. Майже всі назви фільмів - це низкочастотники, що за мінімальної оптимізації просто вистрибнуть у видачу. Аналогічно і з контекстною рекламою. Можна набрати кілька тисяч низькочастотних фраз і потім крутитися за мінімальною ставкою.

Взагалі, якщо говорити про підвищення віддачі з кінотрафа, тут є один важливий момент. Дуже багато чого залежить від партнерки. Я знаю кілька систем, які сьогодні найбільше псують тему, ніж її розвивають. Називати їх не буду, щоб мене не звинуватили в чорнухи, але я думаю, що багато хто і без мене здогадаються, про кого йде мова. Всі ці колишні липові файлообмінники зараз активно прут в тему кіно. Це не є гуд, тому я раджу працювати тільки з перевіреними кінопартнеркамі. Тут все просто - людина не відпише від сервісу, якщо він качає нормальне кіно, а не порожні архіви.

Порівняйте ціну навіть на найдешевший диск і розмір ребілла за тиждень. Торрент теж не конкурент кіноплатнікам. Останнім часом йде чистка торрент-систем на прохання правовласників, найсоковитіші роздачі новинок живуть дуже недовго. На ленд кінопартнерок нове кіно зі зрозумілих причин скачується без особливих проблем. Я вважаю, що новий формат оплати повторить долю адалта - дасть набагато більшу віддачу, ніж вже застарілі смс. Тому спробуйте кіно на глобально. Експериментуйте з траф, з подачею матеріалу. Зараз є відмінна можливість зняти вершки, так як апрув підписок в інших системах може відбутися далеко не з дня на день, а дуже нескоро.

Ну, а оскільки, хочу нагадати, що в GGL мені так і не дозволили розміщувати посилання на секс шоп , то користуюся моментом передати привіт духам з феромонами:) Без привіту не залишаються і пластикові вібратори та вакуумні помпи:) до речі, а нікому не потрібні інтимні прикраси ? - Зараз дуже модно і гламурно xD

А кого зацікавить лити трафік на цю партнерку, то не забуваємо поділитися реферальним зі мною, посилання - http:// kinobrothers.com /? ref = 530 :)

Опубліковано: 26/03/11 @ 01:36
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Зворотні посилання тихо знімають?
User Experience Ukraine UX Camp 2010 Kyiv
Определяйка або визнач-ка:)
SEO analizator - визначення позицій сайту в пошукових системах
CheapTop - швидко і дешево в топ! Або якісна і дієва розкрутка за розумні гроші