Chrome Hackathon & Contest (Kyiv) - Частина II


Ніч на Chrome Hackathon & Contest (Kyiv) була мирною і успішною.

О 22:00 відбувся HangOut з Андрієм Ясинецький, минулого со-координатором київського центру GTUG, який тепер працює в Google. Андрій розповідав про те, як «виглядає» Google зсередини, як організовує робочий процес у своїх проектах і т.д.

Video streaming by Ustream

Другим сюрпризом о 01:00 стало підключення до конференції Рустема з Mountain View.

Video streaming by Ustream

Сон - важлива складова нашого життя. Але справжній хакатонщік знає, що це не саме головне! Він жваво і завзято кодіт всю ніч. Потім передає кермо кому-небудь з команди. Немає. Вони не взаємозамінні. Вони доповнюють один одного. І так робота над прототипом проекту перетворюється на конвеєр. Особливо дієва ця модель роботи вночі, тому що ресурси людського організму виснажуються. Їх потрібно відновлювати. А робота не стоїть на місці!

(Статистика: з 34 учасників ночувати в офісі Сіклума залишилися 15 осіб)

Вранці, звичайно, більшість повзає, як сонні мухи. Рятують Burn, кава і печиво.

Але ближче до обіду починає проявлятися активність команд. Залишається мало часу, і треба б натиснути. Робота закипає. Всілякі доповнення, коригування, перевірки, усунення тотальних багів та інше. Саме в цей момент команди працюють в режимі нон-стоп. Саме в цей час вони стають по-справжньому згуртованими.

І ось на носі демо-частину. Свої проекти вже почали презентувати представники хакатонящіх міст, а наші ряди рідшають. Залишилось 20 осіб. Звичайно, можна списати на безсонну ніч. Головне, що залишилися капітани кожної з команд. Саме вони, починаючи з 19:20, презентували демо-версії прототипів своїх проектів:

  1. Майборода Дмитро - YoVoc - персональний словник для швидкого запам'ятовування нових слів та вивчення нових мов або предметів.
  2. Поркуян Тимур - Chromonauts - аналог FourSquare для веб-сторінок.
  3. Димченко Сергій - розширення для перекладу дат і часів на сторінці в тимчасову зону користувача.
  4. Шибанов Валентин - ChromeQuest - перенесення ідеї CityQuest'ов в веб.
  5. Карявка Артем - LivaRava Chrome Extension - підказка схожих веб-сторінок за поточною.
  6. Барашков Михайло - History + - покращена історія відвідування сайтів.
  7. Труш Олександр - Tabs sharing - дозволяє відіслати посилання всіх відкритих в поточному вікні вкладок на e-mail
  8. Антон Бережний - Contacticus - може не просто «склеювати» контакти, а робити інтелектуальне многопроходное сканування (з можливістю вибору на склейку/поділ) по адресній книзі користувача з подальшим занесенням вже об'єднаних контактів в www.google.com/contacts
  9. Заковінько Вадим - пересувай вкладки за допомогою свого Mac.

Завершилася демо-частина о 20:50. На жаль, через те, що час виступів учасників не було чітко регламентованим, презентації розтягнулися на 6 годин.

Це анітрохи не затьмарило перебування учасників, що залишилися і «сідерів» онлайн-конференції. А навіть навпаки. У наших київських бійців ще вистачило сил на афтерпаті. Після 36-ти годин активної мозкової діяльності хлопцям потрібна була розвантаження. Компанія DataArt подбала про їжу не тільки для шлунка, але ще й для розуму! Антон Михайлюк від імені компанії розігрував призи: футболки та пивні бокали з закликом «вливається!». Щоб отримати призи, учасники повинні були відповісти на поставлені Антоном питання. Тема, як не дивно, була все та ж: Google Chrome.

Подарунки знайшли своїх власників досить швидко. Виявилося, що учасники хакатона добре знають історію улюбленого браузера:)

У загальному і цілому Chrome Hackathon & Contest (Kyiv) пройшов вдало. Приніс багато нових знайомств, радість від зустрічі зі старими друзями та й просто позитивні враження від всього, що відбувається.

Окремо хочеться подякувати Kyiv GTUG Center за організацію Chrome Hackathon & Contest (Kyiv), київський офіс Ciklum в особі Ганни тупиковою, «Вельмишановний» Антона Бережного та Олександра Дзюбу за допомогу в технічній частини заходу, а також компанію DataArt за організацію афтерпаті та подарунки.

Опубліковано: 29/08/11 @ 11:40
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Куплю посилання з відвідуваних сторінок (для експерименту)
Google + Twitter - Facebook
Веб дизайн для ROI: Проектування прибуткових веб-сайтів
Chrome Hackathon & Contest (Kyiv) - Частина I
Знову про менеджерів