Мінуси роботи далекобійником в Америці

Дорогі друзі, сьогодні я хочу розповісти про особливості своєї роботи далекобійником в Америці, а саме про мінуси. У наступній статті рубрики Пригоди я розповім про плюси.

На фото я підкачують колеса свого Фрейтлайнера Сенчюрі на стоянці вантажівок в штаті Індіана:

На фото я підкачують колеса свого Фрейтлайнера Сенчюрі

Коли я пишу свої розповіді про життя в Америці, то частина матеріалів присвячую роботі далекобійника. Як у будь-якої діяльності, в ній є свої позитивні і негативні моменти.

Наведу ще своє архівне відео про роботу далекобійником. Я там лисий і страшний:

Отже, почну з мінусів.

В Америці на дорогах багато небезпечних фріків

До Росії це ще не настав, але, можливо, прийде. В Америці, якщо ви їдете по хайвею і бачите на узбіччі припарковану машину, особливо в темряві, то вам краще прийняти в ліву смугу і проїхати подалі від машини.

Справа в тому, що там багато фріків. Це такі ненормальні люди, які хочуть кинутися під колеса вашого автомобіля. Вони не хочуть покінчити життя самогубством, немає. Їм просто хочеться працювати. Вони хочуть потрапити під машину і отримати переломи та інші тілесні ушкодження, щоб потім все життя отримувати від збив їх водія гроші і цілком привільно жити за його рахунок.

Мене відразу про це попередив мій бос, коли ми два тижні з ним їздили під час мого «навчального курсу» перед тим, як я почав працювати далекобійником. Фріки можуть ховатися за припаркованої машиною на узбіччі і стрімко вибігти прямо під колеса, тому всі машини на узбіччі краще об'їжджати в лівій смузі, та й швидкість бажано знизити.

Робота далекобійником - найважча їх усіх моїх робіт

В Америці в мене було 22 роботи за 4 роки, плюс в Росії я перепробував десятка півтора робіт, почавши працювати переборщіком лука в канікули з 13 років. Робота далекобійником - найважча з усіх, які мені довелося спробувати.

Опубліковано: 29/08/11 @ 09:19
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Конференция по поисковому продвижению и интернет-маркетингу Optimization 2011, Харьков
Веб дизайн для ROI: Проектирование прибыльных веб-сайтов
Новий російський стартап-інкубатор Farminers
Как увеличить количество просмотров страниц
Что такое показатель отказов (bounce rate)?