Куплю клікабельні посилання які будуть давати трафік

Власне оригінал тут. Вирішив ще й на блозі продублювати і доповнити поясненнями.

Потрібні посилання з ресурсів SEO і вебмастерской тематики. Потрібні саме такі посилання, за якими будуть кликати. Ті посилання, які будуть давати трафік (це зараз тренд такий, типу якщо є такі посилання, то це кльово, ви актуальні й на позиції говорять вони непогано так впливають, набагато краще, ніж посилання, за яким не клацають). Цікаво подивитися, що це дасть у результаті, як в трафіку, так і в позиціях, так і в конвертації такого трафіку.

Якщо говорити про посилання, за якими будуть кликати, то максимально наближені до таких «верхні постові» як у постах блогів, так і в нових статтях (можна навіть у старих відвідуваних статтях). Причому максимально бажано вписуються в контекст і необов'язково з гучними заголовками. Важлива клікабельність і індексація.

Разом - у мене є певний бюджет під такі посилання. Я готовий його витратити на експеримент і купити у вас посилання «назавжди» з одноразовою оплатою. До експерименту залучаються блоги та новинні ресурси, а так само «звичайні» сайти з трафіком, на яких я готовий купити посилання.

Вимоги до ресурсів:

Можливі деякі «відхилення» від правил - все обговорюється індивідуально.

Побажання до формату листа:

Посилання готовий оплатити відразу ж. Спілкування тільки по email terehoffseo@gmail.com .

Бонуси: з великою ймовірністю я буду після всього цього готувати звіт по «клікабельним посиланнями» і напевно згадаю майданчики донори (прямі активні посилання на ваші сайти), на яких були куплені посилання. Це буде бонусом без будь-якої оплати з вашого боку. Природно, все буде відкрито для індексації. Якщо звіт буде зроблено, то він буде викладений на цьому блозі. Ймовірність - 95 відсотків.

Тому прохання - у кого я посилання куплю, відпишіться в коментарях, ну так на всякий випадок, щоб було з чим звіряти. Так, посилання для публікації звіту буду брати саме з коментарів. І ще - не пропонуйте нижні постові - в даному експерименті вони не потрібні.

речі - Лена Камская так само купує подібні посилання . Можете запропонувати і їй свої площадки. У неї теж є бюджет на подібний експеримент. Тиждень буде спекотною - імхо.

Терехов .

Постовий - приголомшлива веб студія москва з офісом на садовій кільці.

Відео - садове кільце Москва за півтори хвилини. Ох - хотілося б мені так якось прокотитися ))).


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Один коментар | Мітки: CLK , SEO , Блоги , зовнішні посилання , клікабельність , покупки , постової , посилання , трафік

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 29/08/11 @ 08:41
Розділ seo Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Вся правда про SMM в школі Нетологія
Мінуси роботи далекобійником в Америці
Конференция по поисковому продвижению и интернет-маркетингу Optimization 2011, Харьков
Веб дизайн для ROI: Проектирование прибыльных веб-сайтов
Новий російський стартап-інкубатор Farminers