Руслан Савчішін, MagneticOne: «Я взагалі вважаю Україна перспективною країною."

Сьогодні у нас в гостях керівник IT-компанії MagneticOne Руслан Савчішін. Сфера діяльності компанії - розробка ПЗ у галузі електронної комерції. Зовсім скоро MagneticOne відзначатиме ювілей - десять років існування на ринку (поздравляем!), буквально днями був відкритий офіс в США.

Руслана часто можна побачити на різних профільних конференціях і заходах. Це дуже цікавий, активний і широко освічена людина, з глибоким розумінням як бізнес-процесів, так і процесів, що відбуваються в суспільстві взагалі. Він добре знає реалії бізнесу по-українськи, але це не заважає йому вірити в нашу країну, а особливо - в її талановиту молодь.

(А оскільки керівник так чи інакше підбирає команду собі до пари, співробітники MagneticOne , з якими ми трошки перезнайомилися, теж дуже приємні й інтелігентні люди. Користуючись ефірним часом, хочу передати привіт і спасибі Мар'яні Онисько за підтримку нашого блогу, і Тетяні Височанської за ангельське терпіння; коли Руслан поїхав до Штатів, вона завжди знаходила час відповісти на мої листи, що для керівника відділу маркетингу, напевно, не дуже просто.)

Руслан, добрий день. В інтернеті на диво мало інтерв'ю c Вами. Давайте це виправимо:). Розкажіть про себе, будь ласка.

Я народився, живу, працюю в красивому місті Тернополі. Мені 31 рік. Закінчив Тернопільський Економічний Університет (у той час Академія Народного Господарства), інженер-економіст за фахом. Одружений, має сина.

Со-засновник декількох компаній, а також кількох громадських організацій.

Чим займається ваша компанія?

MagneticOne - це мій головний бізнес-проект на даний момент. У листопаді компанії буде 10 років. Сам дивуюся, що так швидко пройшло час, і з одного орендованого стола і стільця ми виросли в успішну ІТ-компанію з безліччю продуктів. Основна діяльність MagneticOne - розробка програмного забезпечення та онлайн-сервісів (SaaS) для Інтернет-магазинів. Цим не обмежуємося.

Компанія починала з аутсорсингу, потім перейшли до розробки власних продуктів/рішень. Першим був Store Manager for osCommerce - програма для управління Інтернет-магазином на платформі osCommerce , а тепер у нас кілька сотень програмних продуктів і 4 повноцінних комерційних онлайн-сервісу (SaaS), і ще кілька в стадії активної розробки.

Активно дивимося на мобільний напрямок, комерційних продуктів поки немає, хочеться відразу щось масштабне.

Ви працюєте, в основному, із західними компаніями. А Україна вважаєте перспективним ринком?

Я взагалі вважаю Україна перспективною країною. :)

Так, працюємо в основному на західні ринки і з західними партнерами. 10 років тому, коли Магнетик тільки починав роботу, західний ринок Інтернет-комерції вже був стабільний і розвинений, а у нас в СНД поки були тільки натяки. Мені приємно, що Україна розвивається в тому ж напрямку і через кілька років ми зможемо похвалитися тим, що електронна торгівля у нас на рівні. Але поки що більш насущними проблемами для країни є соціальні, політичні питання.

Якщо уточнити, то клієнти є по всьому світу, але акцентом на сьогодні залишається захід. Без зайвої скромності можу сказати, що у нас в Україні одні з найбільш талановитих програмістів. Їм тільки треба допомогти розвиватися і утримати їх в країні, для їхнього ж блага надалі.

У нашому портфоліо є онлайн-сервіс для України, і для країн СНД. Це Yaware - сервіс для автоматичного обліку робочого часу та продуктивності. Ми почали розробку цього сервісу, коли самі відчули в ньому потребу, а на ринку нічого підходящого не було.

Концептуально - я не обмежую компанію однією країною/ринком, ми працюємо глобально.

Чим західний ринок електронної комерції відрізняється від нашого?

Я радий, що зараз ці відмінності стали трохи менш критичними і Україні досить швидкими темпами розвивається. Але на західних ринках все досить давно налагоджено і стабільно працює. У першу чергу, звичайно, закони, відповідні системи, платежі, безпека і т. д.

Люди більше довіряють Інтернету, відповідно далі все зводиться до суто споживчих категорій типу рівня обслуговування, гарантій/впевненості і т.д., а для продавця - це простота започаткування та ведення бізнесу - заповнив форми в електронному вигляді, пару днів - починай продавати, у нас це набагато менш системно.

Як Ви створювали свій бізнес?

Зі столу і стільця в кімнаті-складі у старшого товариша, далі перші співробітники, вже вся кімната (а вона була маленька), другий співробітник, перші замовники які потроху стали партнерами, далі 2 кімнати і т.д. 3 рази компанія розпадалася до 1-2 чоловік, робив висновки, щось змінював і починав наново. Шукав оптимальні підходи, пробував моделі бізнесу, вчився.

Діяв системно, не гнався за короткостроковими вигодами, шукав ніші/спрямування. Робив помилки, виправляв, повторював - і так багато років, якщо коротко - то так:)

Як ви підбираєте співробітників? Зрозуміло, що різні спеціалізації, але в цілому на що-небудь орієнтуєтеся?

Звертаємо велику увагу на «якість» людини, інтелект, здатність до навчання. Дивимося по шляху нам з ним, і йому з нами. Якщо так - то немає сенсу чекати, якщо немає - то немає сенсу починати.

Магнетик скоро десять років. Озираючись назад, які етапи ви пройшли?

Дитинство, юність, молодість. Зараз між молодістю і зрілістю, молодість поки не закінчилася:) Взагалі рівень бізнесу дуже сильно залежить від рівня керівника, тому озираючись назад бачу свої помилки, пошуки рішень і етапи росту.

Якщо серйозно - треба читати Іцхака Адезіса , там дуже детально про етапи які пройшли ми й інші компанії.

Ваша компанія працює по продуктовій моделі. Ілля Петров (креативний директор агентства Leto) якось сказав: «Програмісти: 1 раз зробив - 1 мільйон разів продав. Рекламісти: 1 мільйон раз зробив - 1 раз продав ».

У вас були схожі мотиви?

Так, схожі. Один з внутрішніх критеріїв - ми не робимо те що не може бути масштабувати в 1 000 000 разів. Це ключова відмінність продажу послуг від продажу продукту. Це приваблює і радує :).

Послуги (наприклад - аутсорсинг) - це короткі непогані гроші без великого майбутнього. Продукт - це довгі гроші з неясним майбутнім через ризик. Відповідно простіше в послугах, але немає сенсу при більш тривалому горизонті планування. Нам цікаві підходи, які мають велике майбутнє. Це можна назвати «продуктова модель».

Такі мотиви не тільки були, але є, і будуть.

Як можна поєднати пакети послуг та індивідуальний підхід до клієнта? Я правильно розумію, що ви користуєтеся гнучкої розробкою ПЗ (agile) ?

Це не суперечить одне одному. Пакети - це підхід з точки зору систематизації бізнесу - простий для клієнта перший крок, відповідно він типовий, а отже менш прибутковий. Але він необхідний в багатьох випадках. Індивідуальний підхід - це вже розвиток відносин. Це дорожче для клієнта, але відповідно більше відповідає його індивідуальним вимогам. Це просто еволюція відносин.

За другій частині - та ми впровадили гнучкі методики розробки ПЗ. Ще є куди рости, впровадження є постійний процес, не одноразова завдання.

Які ресурси потрібно для цього мати?

До успіху можна прийти різними шляхами. Він у кожного свій. І незалежно від того, який шлях ви виберете, вам знадобиться незламна віра, абсолютний фокус і величезні зусилля. Інакше не буває. Я виходжу з того що все вже є, відповідь є в собі самому.

Що б Ви порадили підприємцю, який збирається запускати інтернет-магазин в Україну? Що йому потрібно продумати?

Потрібна ціль!

Якщо підприємець планує самостійно вести цей бізнес, то він повинен стати експертом. Якщо він збирається наймати людей - він повинен знайти дуже розумних людей, які будуть вірити в успіх справи і не розбіжаться, як щури з корабля, при першій же важкій ситуації.

(Ремарка: дуже корисний абзац про таких «євангелістів» ви можете прочитати в інтерв'ю з Дмитром Шаховим .)

У будь-якому випадку потрібно спочатку знайти і проаналізувати всю доступну інформацію про ринок, про конкурентів, про клієнтів, про продукт ... Створити план просування своїх послуг або продуктів. Знайти надійних партнерів. Вибрати правильну платформу для майбутнього магазину.

(Трохи докладніше про вибір платформи - ось тут , доповідь комерційного директора MagneticOne Олега Череватий «Вибір платформи для інтернет-магазину ».)

А практичний шлях - познайомитися з 3-5 власниками інтернет магазинів, дізнатися у них як справи там, куди він хоче йти. Упевнений що в процесі знайомства відбудеться ряд «осяянь» і «миттєвостей дивовижних», які і визначать подальші дії. Найкраще місце для таких знайомств - конференції, майстер-класи.

(На підтвердження слів Руслана: якщо ви ще з якоїсь причини не зареєструвалися на конференцію Optimization 2011 - радимо клікнути на банер на початку сторінки, і зареєструватися:). Читачі нашого блогу отримують 10% знижки; для цього потрібно при реєстрації вказати «Авеб» в графі «Знижка з порталу-партнера ».)

is a post from: Aweb-Blog

No

Опубліковано: 06/09/11 @ 07:46
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

15-го вересня до Києва прилітає Шон Маршал (Sean Marshall)
SEOшние регіональні будні
Переміг у конкурсі на честь п'ятиріччя mmgp.ru
СісьАдмінскіе будні - глава 2
Twinitor'cheg