Почему у неоптимизированных сайтов могут быть хорошие позиции в поисковиках

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад титрів із англомовного каналу Google для вебмайстрів GoogleWebmasterHelp .

У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, чому у неоптимізованих сайтів можуть бути хороші позиції в результатах пошукової видачі в порівнянні з тими сайтами, які оптимізовані і просуваються.

Чому у неоптимізованих сайтів можуть бути хороші позиції в пошукових системах

Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", якшо по показаної іконці:

русскіе тітри

Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, якшо по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Там же можна знайти посилання на інформацію, згадану в сьогоднішньому випуску.

Питання : Сьогоднішній питання отриманий від Поліал з Сан Паоло, Бразилія. Поліал запитує: "При аналізі пошукової видачі за дуже конкурентними запитами в нашій тематиці, ми знайшли кілька сайтів, які не оптимізовані так, як наш ресурс і які мають менше зовнішніх посилань, невелика кількість контенту і при цьому у них позиції краще, ніж у нас . Як таке можливо? Чому неоптимізовані сайти ранжуються так добре? "

Метт Каттс : Я б хотів, щоб у вас не складалося враження, що тільки оптимізація впливає на позиції сайту.

Існує безліч різних чинників, які впливають на ранжирування сайту. В цілому ми розглядаємо як вміст сторінки, так і зовнішні посилання.

Зовсім необов'язково, що якщо один сайт оптимізований, то він автоматично займе більш високі позиції, чому не оптимізований. Є багато сайтів, створених школами і студентами, а також веб-майстрами, які пишуть HTML код вручну. І вони далеко не всі оптимізовані, але це не означає, що серед них немає якісних ресурсів.

Опубліковано: 21/07/11 @ 08:54
Розділ Безпека Пошуковики

Рекомендуємо:

Кремнієва Долина: погляд українського програміста
Дайджест тижня, 9 вересня
Google AdPlanner - що це, і головне, навіщо?
Lviv iCamp 2011 - головна подія інтернет-ринку на Західній Україні
Ефективне просування сайтiв у Яндексі. Михайло Райцин, Олексій Кураков. Електронна книга.