Конференція з управління проектами Project Management Camp. Київ, 1-е жовтня

У ході конференції PM Camp Kyiv 2011, яка відбудеться 1 жовтня в БЦ Парус в Києві учасники разом з експертами дадуть відповідь на більш ніж 150 питань з управління проектами для особистого або професійного розвитку, для бізнесу, власника, керівника або співробітника окремого підрозділу.

«Необхідно пам'ятати, що управління проектами - це, перш за все, філософія управління, а не ретельно розроблений набір інструментів і методів. Воно буде рівно настільки корисно, наскільки ефективно люди його використовують »- Закон Брайса.

Незалежно від розмірів компанії будь-який проект починається з людей - вони «генератори ідей» і «двигуни прогресу» - спочатку з'являється ідея, а потім команда однодумців і все починається. А хто головніший і ценней? На якому етапі можна зрозуміти, що проект не буде успішним? Хто може вплинути на результати: генератори ідей чи адміністратори проектів?

Хто і як повинен займатися підбором команди і оцінювати компетенції та успіхи учасників команди? Коли і навіщо знадобиться та чи інша технологія управління проектами або її частина? Де закінчується рутинна діяльність і починається проектна?

Учасників чекає зустріч з 45 доповідачами та експертами в ході доповідей, панельних дискусій та консультаційних сесій.

ТОП-10 доповідей конференції:

- «Проектне, програмне, рефлексивне управління в практиці бізнесу» - Андрій Длігач, генеральний директор групи компаній Advanter Group

- «Управління проектною командою" - Лена Педай, керуючий партнер SAKSONIAadvertising agency розповість про секрети створення команд та управління проектами у компаніях, що надають послуги.

- «Вплив спонсора на успіх проекту. На прикладі проектів з великою тривалістю, задіяними ресурсами та вартістю » Кирило Руднєв, партнер компанії SmartBusines - відкриє завісу проектної роботи зі спонсорами.

- «30 порад з управління маркетинговими послугами» , Дмитро Роденко, директор і засновник групи компаній «Міжнародна Маркетингова Група Україна»

- доповідь «Лідерство в проектах: як змусити події рухатися» , Ганна Старинська, директор ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна», консультант з управління проектами - відкриє досвід ситуаційного лідерства в проектах різних сфер діяльності та відповість на питання: хто такий лідер і навіщо лідеру рухати команду?

- «Управління проектами = управління конфліктами» Петро Холявчук, директор Київського Інституту Тренінгу - поділиться досвідом успішного використання конфліктів на благо компаній.

- «10 принципів доброго управління проектами у компаніях сфери послуг» , Віта Кравчук, керуючий партнер компанії Business.People.

- «Як керувати креативними проектами?» Марія Полякова, співзасновник українського мережевого рекламного агентства INCH Worldwide, директор з розвитку/керуючий партнер INCH Kiev.

- «Як управляти проектом в ізменяющіейся середовищі за допомогою методик гнучкої розробки» Артем Сердюк, Тренер по Scrum і Lean Software Development компанії SCRUMguides, ScrumMaster і Agile Coach компанії ISM Ukraine.

- «Завершення проектів вчасно без шкоди якості та збільшення бюджету» Сергій Гвоздьов, Керуючий партнер компанії «Необхідно і достатньо», МВА.

серед 45 запрошених доповідачів та експертів конференції - власники та керівники провідних компаній з багаторічним досвідом управління проектами, навчання та підбору персоналу для управління проектами, управління змінами.

Також Вас чекають індивідуальні консультаційні сесії з екпертів та представниками консалтингових компаній: проходять весь день і спеціально організовані для надання можливості отримання практичних індивідуальних консультацій з питань управління проектами.

Участь у конференції за фактом попередньої реєстрації та оплати.

Вартість участі:

при оплаті до 15.09 - 300 грн.
при оплаті до 30.09 - 400 грн.
при оплаті в день заходу - 500 грн.

Реєстрація на захід.

Дата і час - 1 жовтня 2011 · 10:00 - 19:00
Місце проведення: Бізнес Центр «Парус» (Київ, вул. Мечникова 2а)

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 12/09/11 @ 07:56
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Продвижение под Google с сервисом ROOKEE
Размышления после конкурса “продвижение неизбежно”
Інформер апдейтів пошукових систем
Про мишей і їжачка, моделях розробки і квакерами в контексті FOSS Sea 2011
Почему у неоптимизированных сайтов могут быть хорошие позиции в поисковиках