Палім тему просування під yandex

Сьогодні в мене в гостях Андрій Девяткин aka AMD ex-Matik, ex-модератор форуму Maultalk.com, майбутній модератор webmasters.ru , на даний момент менеджер з пошукової оптимізації компанії Інком-нерухомість. Він сьогодні власне і палить тему, передаю йому слово.

Був позавчора вчора на семінарі SEOMoscow від Megaindex , непогане захід, але ІМХО, як і в багатьох інших подібних семінарах зайво багато реклами Megaindex. Але тим не менше позитивних емоцій захід залишило, навіть халявні картки з балансом 300 рублів роздали. Але я не про це. Регламент семінару був складений таким чином, що кожному надавався шанс розібрати свій проект, вірніше провести міні аудит. Аудит проводив Микола Хіврін. Ідея цікава, але не нова.

В основній масі помилки у проектів були майже однаковими і скажемо так шаблонними, як то: онучі на сторінках з текстом не для людей, та й, по суті не для роботів; помилки юзабіліті; купа сторінок в індексі з помилками; неоптимізовані сторінки які не містять будь-якого малоломальскі адекватного тексту і т.п.), але серед інших розбираємо проектів, попався сайт, на якому я б хотів зупинити увагу. Цей сайт ooo-lider.ru. Розбирати його на семінарі не стали, залишили на «солодке», розбір його планують зробити пізніше у блозі megaindex. Ну а займуся цим прямо зараз!

Чим же привернув мене цей сайт. Зараз поясню. За запевненням власника на даний сайт не закуповувалися посилання і він взагалі не просувався, а позиції по досить конкурентними запитами, наприклад «інтернет магазин сантехніки» (4 місце), «jika » (2 місце) та багатьом іншим досить конкурентними запитами вищі (стопудово клікабелье сторінка).

При перегляді статистики через інструменти Megaindex це дійсно видно. Але давайте подивимося, а чи дійсно правда те, що сайт зовсім не просувається,. Подивимося кількість вхідних посилань.

І що ми бачимо справді всього 27 вхідних посилань, замало для того щоб за запитом «інтернет магазин сантехніки» бути в топі. Тоді копнемо глибше і подивимося, що може ховатися за «сімома печатками». Скористаємося сервісом Solomono і подивимося, що він може цікавого розповісти про сайт сайт. Отже, дивимося.

Тут вже цікавіше. Що це за сайт такий afonya-shop.ru з якого аж 10 560 посилань на аналізований сайт. Зайдемо подивимося.

В індексі Яндекса тільки 1 сторінка, найвірогідніше сайт під АГС. Але увагу мою привернуло не це, а зовсім інше. Подивимося вихідний код сайту.

Неозброєним оком видно величезну кількість заголовків

на всіх сторінках сайту, ведучих на аналізований нами сайт ooo-lider.ru. Причому всі подібні посилання укладені в тег, тому ми й не побачили їх при аналізі інструментами Megaindex. Схоже таємниця чудесного знаходження в топі без просування прочинені. Фактично ми маємо в наявності дор + купу посилань на аналізований сайт цього дора, закритий текст тегом не дозволяє знайти нам донор за текстами посилань, але вага дані посилання, не дивлячись на те що сайт під АГС все ж передають nofollow ж не варто.

Можливо є ще зовнішні фактори, що впливають на аналізований сайт, які при побіжному аналізі я не побачив (наприклад, аналізований сайт може бути склеєний по host іншим сайтом, через що ми також можемо не бачити вхідних посилань, але seobudget нічого такого не показав, і ще ряд факторів), але думаю, те що ми побачили цілком достатньо, щоб зробити ряд висновків. Головний з яких полягає в тому, що посилання з сайтів під АГС все ж працюють, причому працюють, як ми бачимо досить не погано.

Висновки звідси якісь? А дуже прості. Висновок один - аналізуйте тих, хто в топі. Беріть від них все найкраще з внешніз факторів, максимально ефективно працюйте на власними внутрішніми факторами і буде вам ТОП. Висновок два - посилання з сайтів під АГС працюють. Висновок три - заслання укладені в все ж передають вагу. Цікаві ваші висновки, буду радий їх побачити в коментарях.

Терехов .

Постовий - Рекламне агентство «Рекламафф» .
Відео сьогодні про польоти на планері.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 26 Коментарі | Мітки: nofollow , noindex , SEO , Yandex , АГС , дорвеї

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 08/09/11 @ 06:26
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

СісьАдмінскіе будні - глава 3
Статистична прокладка для безпеки ...
Бізнес Легалайз
Новый дизайн блога Optimizatorsha.ru
Witology: интересная социальная сеть, с помощью которой хотят построить коллективный разум