Плюси роботи далекобійником в Америці

Дорогі друзі, сьогодні я розповім і плюси роботи далекобійником в Америці. Нещодавно я писав пост Мінуси роботи далекобійником в Америці . А там, де є мінуси, обов'язково є і плюси.

На фото я біля свого далекобійного трака в штаті Айдахо:

Плюси роботи далекобійником в Амеріке

Для нових читачів я нагадаю, що я працював без права на роботу, побував в 45 штатах США, в Мексиці і Канаді, їздив на величезній вантажівці Freightliner Century з 18 колесами, 10 передачами і з мотором потужністю 500 к.с. і обсягом 12,7 літра. Все, що потрібно для гострих відчуттів;)!

Якщо говорити в цілому, то позитивних моментів моїй роботі було набагато більше, ніж негативних. З часом все неагтівное забувається, і в пам'яті залишаються тільки гарні спогади. Щоб нічого не забути, я і написав в минулий раз про мінуси.

Можливість подивитися всю Америку

Це найголовніший плюс для мене. Я за першою освітою вчитель географії та біології і дуже люблю подорожувати.

Робота далекобійником дозволила мені не тільки безкоштовно подивитися практично всю територію США, а й отримувати за це гроші. Звичайно, це були не розважальні поїздки тільки по красивих пам'яток, а каторжна праця за кермом з 9 ранку до 2 ночі, але я вдячний долі за те, що в мене була така можливість подивитися Америку.

У результаті за півтора роки роботи далекобійником я побував в 45 штатах США, а також у Мексиці і Канаді. Я не був на Гавайських островах, на Алясці, в штатах Мен, Мічіган і Вермонт. В інших штатах я не тільки побував, а об'їздив їх уздовж і впоперек.

Зараз, коли дивлюся голлівудські фільми, то часто дізнаюся, в якому штаті чи місті знімали ту чи іншу сцену.

Якщо переводити на кілометри, то за півтора року на вантажівці я проїхав приблизно 400 тисяч кілометрів по дорогах Америки. Щоб це було візуально легко уявити, скажу, що це десять витків навколо Землі по екватору.

Опубліковано: 14/09/11 @ 12:07
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Google Analytics Tweeks: Найпопулярніші правки в коді GA
20 питань клієнтів по SEO та відповіді на них
Двадцять третій випуск подкасту «Відверто про IT-кар'єризм». Бесіда з Java Senior, Юрієм Литвиненко
Робота в банку. Чи варто про це подумати?
Москва is a lost city, і що це значить для інших міст