Сайти на голому html

При створенні мануала по роботі з однією біржею в якості оптимізатора для публікації на terehoff.ru зіткнувся з такою проблемою як голий html. В принципі відкриваючи вихідний код різних сайтів я все розумію, а от коли сам починаєш чогось там витворяти - особисто в мене виникають питання.

Я знаю як працює CSS і для чого він потрібен. Я знаю html теги, в першу чергу під SEO. Але особисто мені простіше поставити завдання верстальщику, проконтролювати її виконання і заплатити йому за роботу. Тому що верстальщик зробить це за 5 хвилин, а я витрачу 30, перш ніж розберуся що до чого. А мої 30 хвилин коштуватимуть мені набагато дорожче, ніж 5 хвилин верстальника.

З іншого боку, досить один раз розібратися, щоб потім оформляти статті так само швидко, як писати пости на движку wordpress - написав у блог клієнта і залив. Всі плюси сайтів на голому html є мінусами сайтів на движках (в даному випадку порівнюю з wordpress).

Статичні Сайти практично не вантажать сервер, моментально підвантажуються (для SEO теж як невеликий бонус), дозволяють творити у вихідному коді все що завгодно (у тому числі перелінковка під SEO), заповнення всіх необхідних тегів. Мінусами таких сайтів є копітка робота над кожною сторінкою. Грубо кажучи, якщо у вас буде 100 сторінок сайту і потім на все ви вирішите додати кнопку лайка Фейсбук, то вам доведеться перелопатити всі 100 сторінок.

Тому перш ніж наповнювати сайт контентом, треба підготувати універсальний html шаблон, в якому передбачити всі ці лайки і тд, а вже після думати про викладанні сторінок в мережу.

Забув вказати ще один вагомий плюс голого html - це відсутність дублів, які так не люблять пошукові системи. WordPress їх генерує пачками, але проблема легко вирішується через robots.txt.

А взагалі мені цікаво почути ваші аргументи за і проти голого html і сайту на движку. В даний момент я схиляюся до голого html. Можливо це тимчасово, оскільки все ще попереду і я поки що не відчув всієї краси ручної роботи в блокноті. Що скажете?

Терехов .

Постовий - sitepolice.ru .

Відео сьогодні - про двадцятиріччя Discovery.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 40 комментариев | Мітки: html , terehoff.ru , Wordpress , сайти

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 13/09/11 @ 07:30
Розділ html та css Блоги

Рекомендуємо:

Як приховати ваш чат в твіттері від фоловерів
Участь у SEOConference 2011 нахаляву
Конкурс «Ігровий сайт за 3 місяці»
Поведінка людей в інтернеті
Податковий аутсорсинг