Технарі рулять світом

8 з 20 найбагатших громадян США - програмісти або інженери (ок, були ними на початку своєї кар'єри).

Марк Андерсен, венчурний капіталіст сьогодні і з-засновник Netscape і ряду інших технологічних бізнесів в минулому, написав колонку для Wall Street Journal, Why Software Is Eating The World .

У ній йдеться про те, що все більша і більша кількість компаній у різних галузях «перемагають» завдяки перевагам, які досягаються програмним кодом.

Амазон побудувала найбільшу в світі онлайн-майданчик для продажу чого завгодно. Найбільший продавець музики сьогодні це Apple iTunes Store. Найдинамічніша телеком-компанія у світі - Skype.

Список довгий і буде тільки рости. Буде рости, тому що саме софт дозволяє отримати конкурентну перевагу.

Що це означає для нас?

Розробка найрізноманітнішого ПО напевно буде найбільш затребуваною спеціальністю 21-го століття, попит на неї зростає лавиноподібно. Це звичайно не тільки програмісти, але і дизайнери інтерфейсів і інженери для дата центрів та лінгвісти з математиками і багато хто ще.

Але ж є ще й (технологічний) бізнес.

Уміння програмувати, хоча б у мінімальному ступені, стає дуже корисним навичкою і для підприємців. Можна, наприклад, зробити прототип своєї ідеї без того, щоб йти на oDesk або шукати «знайомого програміста».

Не випадково саме технарі стоять на чолі дуже багатьох успішних компаній, від Яндекса до Фейсбук.

Технології - це інструмент зміни світу і можливість to make a difference making $ $ $. Якщо є амбіції і бути «просто програмістом» вже мало - пора щось робити.

Якщо згодні - приходьте в четвер на DOU Hackers & Founders meetup , поговоримо .

Опубліковано: 19/09/11 @ 10:55
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Принцип "Щось, або нічого"
"Яндекс" - знайдеться все!
Огляд сервісу PostProfit.net
Дайджест тижня, 16 вересня
Експрес аудит сайту hw.com.ua