Дайджест тижня, 23 вересня

Добрий день, шановні читачі.

Минулий тиждень відрізнялася активністю як учасників ринку і авторів цікавих матеріалів, так і користувачів "чарівної кнопки". Тому сьогоднішній дайджест вийшов великим і змістовним.

Почнемо, як завжди, з українських новин. Генеральний директор і президент "Міратех" стануть повноправними власниками компанії , спочатку продавши EDB ErgoGroup свій міноритарний пакет за $ 7,14 млн, а потім викупивши у групи 100% акцій за $ 5,89 млн.

Opera Software кілька днів назад оголосила про покупку компанії Handster , що розробляє, зокрема, платформу для магазинів програм, з R & D-офісом в Одесі.

Вчора в Києві відбувся круглий стіл "Створення в Україні сприятливих умов IT-індустрії", де стало відомо, що профільні комітети Верховної Ради підтримали законопроекти, що стосуються" податкового експерименту "для підприємств IT-галузі. Крім того, в ході круглого столу заступник голови Комітету ВР з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Євген Царьков розповів , що на сьогодні середня зарплата IT-фахівця у нашій країні становить 1200 грн, а 80% компаній працюють "за тіньовими схемами".

Також не можна не згадати про розвиток ситуації в "справі ProstoPrint", за яким стежить більшість учасників IT-та інтернет-ринку України: Денис Олейников виїхав за межі України .

Недавнє дослідження показало, що 63,1% українських і 63,7% російських IT-фахівців хотіли б працювати за кордоном , в першу чергу, в країнах Західної Європи.

І ще одне посилання на цікавий матеріал про ринок IT-аутсорсингу в Росії з прогнозами світлого майбутнього для представників цієї галузі.

Новини

Практика

Теорія

Кар'єра, бізнес, ринок

Події

26 вересня - 12 жовтня

Microsoft TechDays'осінь 2011

26 вересня, Київ

Шоста конференція розробників онлайн-ігор

27-28 вересня, Київ

Sociality Rocks!

1 жовтня, Харків

Конференція UnetaPlus

1-2 жовтня, Київ

OSDN 2011

Наостанок в якості посилання для підняття настрою - генератор не завжди нешкідливих текстів для заповнення макетів сторінок (місцями NSFW).

На цьому сьогодні Дайджест закінчується. Сподіваюся, ви знайшли щось корисне для себе. Вдалою тижні, до зустрічі в наступну п'ятницю!

У підготовці випуску брали участь: Сергій Волошин , Ігор Кононученко , Сергій Маляров , Руслан Шевченко .

Опубліковано: 23/09/11 @ 06:28
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Партнерка по доставці товарів з eBay з США
Авторежим в PR Sape
«Кавовий» маркетинг
Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 2
38 простих способів привернути трафік і заявити про себе + ідея конкурсу