Конференція BRAND PROMO 2011

Хочете дізнатися про напрямки, що відповідають за створення і позиціонування бренду в Інтернет, сучасної української аудиторії глобальної мережі, тренди і перспективи майбутнього?

На конференції будуть розкриті всі сфери онлайн-бізнесу - маркетинг в соціальних медіа, банерна та контекстна реклама, пошукова оптимізація для B2B і B2C секторів, мобільні програми, вірусне просування та мультимедійні креативні рішення.

- найбільше щорічне нішеве захід з акцентом на управління брендом в інтернеті. Захід відбудеться 29-30 вересня в конференц-залі «МІМ-Київ».

Серед доповідачів будуть ключові гравці ринку інтернет-послуг Україні та Росії:

Повний список доповідей .

Раді повідомити, що на конференції виступить технічний директор Авеб Олександр Попов з доповіддю «Юридичні аспекти договорів та гарантії на ринку просування сайтів».

Як відомо, гарантії в галузі просування сайтів - часто болюче питання, тому Саша детально розповість, як зробити відносини клієнта і підрядника більш фундаментальними. Завдяки цьому обидві сторони можуть зберігати хороші ділові відносини, спираючись не на «ви мені обіцяли тоді-то», а на чітко прописані положення (з урахуванням чинного законодавства).

Гостями конференції будуть провідні бренд-менеджери і маркетологи, фахівці інтернет-реклами, директори компаній, чий профіль пов'язаний з просуванням товарів і послуг онлайн.

Під час спеціальних дискусійних груп, кожна з яких присвячена одній конкретній темі, всі гості заходу зможуть задати свої питання групі фахівців, що у кожному з обговорень.

Вартість участі (за два дні) - 1500 грн .

З промо-кодом «Aweb» діє знижка 15% на будь-яку кількість учасників .

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 26/09/11 @ 01:13
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Шарувата архітектура на основі фреймворку yii
25-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з дизайнером, талановитої та обдарованої всебічно Юлією Кривицької
Карго-культ управління проектами
Шантаж DDOS-атакою як нова модель бізнесу
Эстафета «Комментёры» и не покидающие меня мысли о заработке