Google викотив новий тег - standout

Новий тег означає «Видатне зміст»; при додаванні standout в HTML-заголовок статті, у неї підвищуються шанси потрапити в графу «Рекомендовані» новинного агрегатора Google News. На жаль, новий тег поки працює тільки для США, але власникам зарубіжних сайтів, можливо, варто звернути на нього увагу.

Про це повідомляє запис в офіційному блозі Google News від 24 вересня.

«Якщо ви помістіть тег в HTML-заголовок однієї з ваших статей або новин, Google може присвоїти статті ярлик« Рекомендовані »на головній сторінці Google News, і в результатах пошуку по новинах.

Синтаксис для нового тега виглядає наступним чином:

Ви можете використовувати тег для вказівки на власне утримання, або вказувати на інші джерела з видатними новинами.

Оскільки «видатний» тег ставиться в HTML-заголову вашої статті, він буде видно тільки за допомогою автоматизованих систем, наприклад, Google News, але не прямим читачам безпосередньо вашої статті. "

Здається, це цікавий спосіб привернути до себе більше новинного трафіку. Коли (і якщо) цей тег добереться до рунета, буде цікаво з ним поекспериментувати.

У зарубіжних блогах вже з'явилися припущення, що ніхто не заважає деяким веб-майстрам проставити standout на всі свої статті, простіше кажучи - зайнятися традиційним спамом. Тому «самопроставленіе» працює гірше, ніж реальні посилання на вас з інших ресурсів, де рекомендують ваші статті.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 26/09/11 @ 10:56
Розділ Безпека Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Конференція BRAND PROMO 2011
Шарувата архітектура на основі фреймворку yii
25-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з дизайнером, талановитої та обдарованої всебічно Юлією Кривицької
Карго-культ управління проектами
Шантаж DDOS-атакою як нова модель бізнесу