DOU Hackers & Founders # 1 - звіт

22 вересня ми провели перший DOU H & F в Києві. Прийшло чимало хлопців, які або прагнули перейти в іншу вагову категорію - з хакерів в фаундери, - або просто дізнатися, «як там, на тому березі».

Hackers & Founders розпочався з доповіді Ярослава Лазор. Він розповів про те, як компанія Railsware прийшла до нової моделі бізнесу. Тобто ділився досвідом, який випробував на власній шкурі.

Після кофебрейка організувалася стихійна панельна дискусія. У ній взяли участь: Дмитро Кохманюк, Антон Рудич, Арман Дарини, Ліза Оганесян, Єгор Анчишкин і Максим Школьник.

Антон Рудич - відомий український веб-підприємець. Працював програмістом в Україну та Швейцарії. У 1998 році організував відому компанію X-tend Development Group. Говорив про Rabota.ua , про те, що «почати з нуля зараз цілком можливо, було б бажання».

Максим Школьник - керівник порталу Address.ua і один із засновників Startup Crash Test.

Єгор Анчишкин (див. інтерв'ю з Єгором ) - інженер-програміст за освітою, серійний підприємець за родом занять. Був співзасновником і CTO компанії Viewdle, розробника унікальної технології індексації відео. Зараз робить проект kabanchi.com , інтернет-рішення під ключ для продуктового рітейлу.

Арман Дарини та Ліза Оганесян пишалися створенням своєї гейм-студії і справедливо журилися з приводу рівня українського сервісу.

Дмитро Кохманюк - адміністратор доменної зони UA, співвласник компанії Хостмайстер; відповідав філософськими відповідями на філософські питання із залу.

Тим, хто пропустив, - «Профіт-ШОУ» з Дімою, Арманом і Лізою .

Багато говорили про «методі проб і помилок», про злети і падіння, завзятість при досягненні мети. Про те, як важливо знайти в собі сили і натхнення, щоб не кинути почате. Для когось шлях був тернистим, а кому і легким видався.

Хакери, які мріють стати фаундерамі, засипали цих людей питаннями як технічного, так і філософського характеру. Хакери проявляли активність: вставали в чергу за питаннями, перебивали один одного, цікавилися з чого потрібно починати, в якому напрямку рухатися, що робити, якщо нічого не виходить, і де взяти гроші:)

На всі ці запитання відповів у своєму доповіді Андрій Семенюк, укладає і підводить підсумки молодий фаундер, творець . У доповіді є інформація про те, що робити необхідно і чого робити не варто - сила-силенна корисних порад для початківців фаундеров.

Хочеться зазначити, що зустріч проходила в дуже дружній атмосфері. Тут не було місця зверхності і субординації. Незважаючи на те, що хлопці перебували по різні боки барикад, бесіда проходила невимушено - на «ти». У проміжках між доповідями, питаннями, відповідями і кофебрейкамі в учасників була можливість представитися і пошукати серед присутніх партнера або співробітника.

Хакери шукали фаундеров, фаундери шукали хакерів. Хтось когось знайшов, хтось ні. Дехто нікого не шукав, а просто прийшов поділитися досвідом або поспілкуватися з розумними людьми.

Сам формат заходу швидше призначений для спілкування людей з трохи різних світів. Це діалог хакерів і фаундеров. Тут важливо поділитися досвідом і знаннями. Тут важливо дати зрозуміти, на які граблі ви наступали. Тут важливо вміти чути, запам'ятовувати, і просто вчитися на чужих помилках. Саме тут дають практичні навички щодо досягнення своїх цілей в бізнесі.

Мета? Мета у кожного своя, але потрібно пам'ятати: «Коли ваші крила ослабнуть, віра вичерпається і далі летіти ви вже не зможете, ви на півдорозі до мети!»:)

Опубліковано: 27/09/11 @ 07:17
Розділ Різне

Рекомендуємо:

5 - 6 листопада, Дніпропетровськ - ДОУ Хакатон - Дніпропетровськ!
19 жовтня, Київ - День технологій Java
Google викотив новий тег - standout
Конференція BRAND PROMO 2011
Шарувата архітектура на основі фреймворку yii